Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Beata Kozidrak odniosła się do zadziwiających plotek o bracie! "To bzdura"

Czy były mąż gwiazdy Bajmu i zmarły niedawno brat za jej plecami tworzyli nowy, konkurencyjny zespół? – To bzdura! – zagrzmiała Beata Kozidrak (58 l.). Ale grupa istniała i powstały już nawet piosenki!

- Mówiłem ojcu, że to nie fair - tak Marcin Kozidrak, syn niedawno zmarłego Jarosława Kozidraka, skomentował informację, że jego ojciec do spółki z Andrzejem Pietrasem planował stworzyć zespół, który mógłby stać się konkurencją dla Bajmu.

Reklama

Jarosław Kozidrak był bratem gwiazdy Bajmu Beaty Kozidrak oraz twórcą pierwszych wielkich przebojów tej grupy. Andrzej Pietras jest byłym mężem piosenkarki i menadżerem zespołu. Powstały już piosenki dla nowej grupy, podobno w klimacie dawnego Bajmu, wybrano też wokalistkę, Klaudię Karkut. Wszystko to miało odbywać się... za plecami Beaty Kozidrak!

Realizację tego planu uniemożliwiła śmierć Jarosława Kozidraka. Co teraz? Jak ta historia wpłynie na relacje między Beatą Kozidraki jej byłym mężem? Dziennikarze "Twojego Imperium" zatelefonowali do piosenkarki, żeby zapytać, czy nie czuje się zawiedziona, jeśli to wszystko prawda. 

Gwiazda Bajmu nie kryła złości. - To bzdura! - powiedziała. - Nie wiem, kto wymyśla takie głupie historie! A co do Andrzeja - on stoi teraz obok mnie, więc jest to najlepszy dowód, że całą tę aferę zmyślono.

Ale nie wszystko zmyślono, bowiem Klaudia Karkut mówi, że taki zespół powstał. "To fakt, Jarek robił ze mną nowy projekt. Nie nowy Bajm, ale zupełnie nowy zespół. Jarek był po rozmowach z Andrzejem Pietrasem,k tóry miał być menadżerem. Ale z oczywistych względów to już zamknięty temat" - wyjawiła w rozmowie z gazetą.

Gdzie leży prawda?

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje