Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Basia Kurdej-Szatan ogłosiła radosną nowinę! Co za zwrot akcji!

Niedawno głośno było o domniemanym kryzysie w małżeństwie Basi Kurdej-Szatan (33 l.) i Rafała Szatana (30 l.). Wygląda jednak na to, że zamiast się kłócić, para planuje powiększenie rodziny!

Gwiazda ma powody do radości! Barbara Kurdej-Szatan niedawno zakończyła wyczerpującą kurację antybiotykową, której poddała się, walcząc z boreliozą.

Reklama

"Wyniki najnowszych badań są dobre, a to oznacza, że najgorsze minęło. Wprawdzie toksyczna bakteria zostanie na zawsze w jej organizmie, ale może planować już ciążę" - zdradza osoba z otoczenia aktorki. 

"Hania pyta o rodzeństwo i ma rację, bo już najwyższy czas pomyśleć o kolejnym dziecku. Teraz czuję się dobrze, więc myślimy z mężem o powiększeniu rodziny" - deklaruje Basia. 

Gdy niemal cztery lata temu dowiedziała się, że jest poważnie chora, załamała się. Wcześniej przez wiele miesięcy zmagała się z uciążliwymi objawami, ale lekarze nie od razu postawili właściwą diagnozę. 

Oprócz antybiotykoterapii i leczenia prądami gwiazda musiała wykluczyć z diety cukry, białą mąkę i mleko. Skrupulatnie stosowała się do zaleceń lekarza i dzisiaj są tego efekty. Basia jest pewna, że ona i Rafał świetnie sobie poradzą z dodatkowymi obowiązkami.

"Wszystko to jest kwestia dobrej organizacji pracy" - mówi.

Para przekonuje, że nie ma znaczenia, czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka, najważniejsze, aby maleństwo było zdrowe.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Basia Kurdej-Szatan | Rafał Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje