Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Basia Kurdej-Szatan nie wytrzymała! Ma dość takich komentarzy!

Basia Kurdej-Szatan (33 l.) jest postrzegana na ogół jako słodka blondynka z cudownym uśmiechem. Jednak nie zawsze jest tak urocza. Często wyraża dość ostro swoje opinie na różne tematy. Tym razem nie spodobały jej się negatywne komentarze na jej temat.

Aktorka znana z reklam popularnej sieci komórkowej i z serialu "M jak miłość", czy "W rytmie serca", ma szerokie grono fanów. Widzowie pokochali ją za poczucie humoru, szczery uśmiech i żywiołowość.

Reklama

Jednak niech nikogo nie zwiedzie słodka buzia gwiazdki. Basia również jest znana z tego, że potrafi tupnąć nogą, gdy coś jej się  nie spodoba.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych w rozmowie z internautami, także niekiedy nie przebiera w słowach. Tym razem pokusiła się o dość długi wpis, w którym wyraziła swoje niezadowolenie.

"Nie mogłam zasnąć do 3 w nocy. Jaki okropny natłok myśli wtedy się ma ... oczywiście czytałam wszystko, włącznie z tysiącem okropnych komentarzy na swój temat i już miałam w głowie potwornie długi esej na temat tego jacy wszyscy są wszystkowiedzący, jacy wyniośli, jak pozjadali rozumy na każdy temat, jak chętnie i łatwo oceniają, jak myślą , że mnie znają ... a nie znają w ogóle... Oprócz moich przyjaciół i rodziny, którym dziękuję za to, że są. Media, wywiady czy role - to tylko pewien inny świat. Ale wiecie co ? Jeśli macie jakieś głupie myśli, to przeczekajcie zawsze - nadchodzi nowy dzień i jest lepiej i właśnie nadszedł i życzę wszystkim, abyście spędzili go pięknie !!! Ja mam taki zamiar i jeśli macie ochotę tu być - dziękuję, że jesteście" - napisała rozemocjonowana Basia pod zdjęciem, na którym ma bardzo poważną minę.

Oczywiście wsparcie znalazła u swoich wiernych fanów, którzy starali się ją pocieszać w komentarzach:

"Nie ma co zaprzątać sobie głowy głupimi, złośliwymi czy obraźliwymi komentarzami. Tak jak Pani mówi, tylko rodzina i przyjaciele znają Panią naprawdę, reszta to fikcja" 

"Zazdrość ludzka mnie rozwala, nie słuchaj ich, jesteś wspaniała" - takich komentarzy pod zdjęciem smutnej Basi można przeczytać wiele. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje