Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Bartosz Żukowski szczęśliwy! Sąd zezwolił mu na spotkania z córką!

Bartosz Żukowski (41 l.) długo walczył o tę możliwość. Teraz wreszcie będzie mógł spędzać z córką czas w taki sposób, jak to sobie wymarzył...

Kiedy Bartosz Żukowski opuszczał niedawno Sąd Okręgowy w Warszawie, było widać, że jest zadowolony.

Aktor miał wreszcie powody do radości. Od czasu, gdy w 2015 r. on i jego żona Ewa Coll postanowili się rozwieść, odbyło się już dziewięć rozpraw i dotąd na żadnej nie udało się małżonkom dojść do porozumienia w kwestii podziału majątku i opieki nad ich córką Polą (7). 

Teraz wreszcie nastąpił długo wyczekiwany przez aktora przełom. 

"Na rozprawie zapadło postanowienie odnośnie kontaktów Bartosza Żukowskiego z jego dzieckiem. To postanowienie zniosło zasady ustalone 20 czerwca 2016 r. Obecnie ma on prawo spotykać się z dzieckiem bez obecności matki" – informuje nas sekcja prasowa Sądu Okręgowego Warszawa-Praga. 

Reklama

Korzystna dla Bartosza decyzja zapadła, chociaż Ewa argumentowała, że obawia się powierzać mężowi opiekę nad córką, bo w przeszłości nie zawsze zachowywał się odpowiedzialnie. 

Na rozprawie uregulowano także kwestię alimentów. Artysta w listopadzie ub. r. kwestionował, czy są one naprawdę przeznaczane na wychowanie córki. 

Sąd nie uznał jednak takiej argumentacji i podtrzymał obowiązek alimentacyjny na rzecz siedmiolatki. Zgodnie z jego decyzją, Żukowski mógł też spędzić z ukochaną Polą czas w Wielkanoc, z czego bardzo się ucieszył.

W maju małżonkowie znów spotkają się na sali rozpraw.

Czy uda im się rozstać w zgodzie?


Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Żukowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »