Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Bartłomiej Misiewicz szykuje się do ślubu! Wiadomo, kiedy się żeni

Ale nowina! Bartłomiej Misiewicz (29 l.) zaręczył się ze swoją 26-letnią ukochaną. Niektórzy mogą być zaskoczeni, że ta miłość przetrwała - przecież przez jakiś czas mężczyzna siedział w areszcie. Oświadczyny miały odbyć się nad morzem. O szczegółach opowiedział przyjaciel pary. Przy okazji zdradził, kiedy odbędzie się ślub.

Po wyjściu z aresztu były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej i bliski współpracownik Antoniego Macierewicza korzysta z życia. Okazuje się, że dzieje się u niego naprawdę sporo, zwłaszcza w sferze uczuciowej. 

Reklama

Misiewicz od jakiegoś czasu związany jest z pewną 26-latką, którą poznał przez wspólnych znajomych jeszcze zanim został aresztowany. Pobyt Bartłomieja za kratami tylko umocnił ten związek. I to na tyle, że para podobno niedawno się zaręczyła! 

Partnerka nie mogła odwiedzać ukochanego w tarnowskim areszcie, więc rozłąka była dla zakochanych jeszcze trudniejsza. "Bartek ma od niej ogromne wsparcie, bardzo się kochają" - opowiada informator "Super Expressu". 

Ponoć Misiewicz oświadczył się dziewczynie nad morzem. "Były oczywiście pierścionek zaręczynowy, kilka ciepłych słów, pocałunki. Ślub już za rok!" - zapowiada przyjaciel pary. 

To zapewne będzie niezapomniana uroczystość!

***
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Misiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama