Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Bajeczne wakacje Ewy Chodakowskiej! Dodaje masę zdjęć!

Ewa Chodakowska (35 l.) poleciała z mężem na Malediwy. Odkąd wypoczywa w tym niesamowitym miejscu, zasypuje fanów sporą porcją zdjęć!

Trenerka Wszystkich Polek 24 lutego obchodziła urodziny. Z tej okazji razem z Lefterisem postanowiła zrobić sobie "małe" wakacje. Wybrała rajskie Malediwy, które tanią opcją nie były.

Reklama

Ewa codziennie chwali się na Instagramie serią zdjęć z tego bajecznego zakątka.

Oczywiście wraz z fotografiami, na których pozuje co rusz w nowym stroju kąpielowym, dodaje wpisy motywujące do aktywnego trybu życia.

Pod ostatnim zdjęciem wyznała, że jej super mocą jest bycie FIT. Przy okazji innych wpisów przypomniała, że ciało to świątynia, o którą powinno się dbać.

Jak widać, nie rezygnuje ona ze swojej misji rozpowszechniania zdrowego stylu życia i uświadamiania społeczeństwa, nawet podczas urlopu.

"Twoje ciało jest Twoją świątynią.. Traktuj je z należytym szacunkiem. a może inaczej.. To maszyna, która ma Ci służyć na dobre i na złe! Dobrze naoliwiona, z porządnym paliwem, po przeglądach technicznych będzie Ci służyć przez długie lata. Z częściami wymiennymi do niej ciężko.. więc nie polecam ryzykować awarii któregoś z układów lub narządów.. dotarło?" - uświadamia swoje fanki trenerka. 

Gwiazda na pewno dba z należytą pieczołowitością o swoją świątynię, wypoczywając podczas tych egzotycznych wakacji.

Chodakowska podkreśla ciągle, że bardzo ciężko pracuje przez cały rok, więc taki odpoczynek na pewno jej się należy. 

Patrząc na zdjęcia Ewy, można pozazdrościć nie tylko perfekcyjnej sylwetki, ale przede wszystkim wczasów na rajskiej wyspie!

***
Zobacz więcej materiałów wideo ze świata show-biznesu: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje