Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Antek Królikowski wrócił do byłej?

Antoni Królikowski (31 .) nie ma chyba szczęścia w miłości. Parę miesięcy temu aktor znowu przeżył bolesne rozstanie i zakończył związek z Joanną Opozdą. Teraz „Świat i ludzie” podaje, że celebryta wrócił do swojej byłej dziewczyny…

Mówiono o nich, że są najpiękniejszą parą w show-biznesie, jednak ich miłość nie wytrzymała próby czasu. Eks-zakochani rozstali się po pół roku związku. Smutną nowinę przekazała Asia na Instagramie:

"W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy". 

Królikowski (sprawdź!) również zapragnął skomentować swoje rozstanie i zamieścił na Instagramie oświadczenie:

Reklama

"Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuje za wszystko. Proszę o uszanowanie naszej decyzji i nie wciąganie w to osób trzecich w tym i tak trudnym dla nas momencie... Niech ten nadchodzący rok 2021 pozytywnie nas wszystkich zaskoczy, czego sobie i Wam z całego serca życzę".

Lista dziewczyn Antka nie należy do najkrótszych. Aktor był związany z Laurą Breszką, Kasią Sawczuk, Julią Wieniawą (sprawdź!) i Katarzyną Dąbrowską. Okazuje się, że związek z Opozdą być może nie zakończył się na dobre. "Świat i ludzie" plotkuje, że para została zaproszona do wspólnego reality-show dla zakochanych.

"Ta propozycja padła pod koniec zeszłego roku, gdy byli jeszcze razem. Byli nią zainteresowani, a rozmowy zmierzały do ustalenia konkretnych (niezwykle atrakcyjnych) stawek za udział. Ich rozstanie przerwało rozmowy" - powołuje się na osobę z bliskiego otoczenia Tygodnik.

Dziennikarze "Świat i ludzie" ustalili, że ponoć "producenci niedawno ponowili zaproszenie do udziału w show, tym razem jako wielkie pojednanie i wejście w nowy etap życia." Podobno aktorzy nie są przekonani, ale produkcja się nie poddaje.

Jak myślicie, wrócą do siebie? Tabloidy donoszą, że Królikowski odnowił teraz znajomość z Katarzyną Dąbrowską, a Opozda wyleczyła się już z rozstania na Madagaskarze.
Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »