Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Antek Królikowski rozstał się z dziewczyną. Co dalej?

Antoni Królikowski mierzy się z bolesnym rozstaniem. Jego kolejny związek właśnie dobiegł końca. Po śmierci ojca stał się głową rodziny. Mama jest z niego dumna, nie kryje jednak obaw.

Bardzo mi pomaga. Staje na wysokości zadania. Kawał z niego faceta, naprawdę - chwali najstarszego syna Małgorzata Ostrowska-Królikowska (56 l.).

Reklama

Dzięki niemu rodzinie łatwiej przetrwać czas żałoby po śmierci Pawła Królikowskiego. Serce aktorki rozdziera ból po stracie męża, ale z dumą patrzy na Antka (sprawdź!).

W przeszłości przysparzał rodzicom trosk, lecz w ostatnich latach dojrzał i spoważniał. Podczas długiej choroby taty i po jego śmierci był podporą i ogromnym wsparciem dla bliskich, mamy i rodzeństwa, zwłaszcza młodszego: Julki i Ksawerego.

Zawsze mogli liczyć na jego pomoc. Trudno uwierzyć, że to ten sam młody człowiek, który kiedyś sporo imprezował i miał na koncie zatargi z policją. Jego mama jednak nawet wówczas nie przestała w niego wierzyć.

Wiedziała, że choć popełnia błędy, w głębi duszy jest wartościowym chłopakiem. Teraz, gdy patrzy na Antoniego, dostrzega w jego postawie podobieństwo do zmarłego męża, który z oddaniem troszczył się o bliskich.

Niestety, ostatnie zdarzenia bardzo ją martwią...

Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »