Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Wendzikowska: wróżka postawiła jej tarota

Anna Wendzikowska (36 l.) pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych swoim nowym facetem - Janem. Dziennikarka sprawia wrażenie zakochanej po uszy w swoim partnerze. A jak widzi to wróżka?

Długo nie miała szczęścia w miłości: rozpadło się zarówno jej małżeństwo z pół-Grekiem, pół-Amerykaninem Christopherem Combe’em, jak i narzeczeństwo z muzykiem Patrykiem Ignaczakiem, z którym ma 2,5-letnią córkę Kornelię.

Reklama

Mimo to Anna Wendzikowska nie zraziła się do mężczyzn i obecnie tworzy związek z biznesmenem Janem. Czy stanie z nim na ślubnym kobiercu? O to dziennikarze "Twojego Imperium" zapytali wróżkę Annę Kempisty.

- Pan Jan ubóstwia panią Annę i zdecydowanie myśli o wspólnej przyszłości - mówi tarocistka. - Karty pokazują, że już prowadzą rozmowy na temat ślubu. Ona jest z nim bardzo szczęśliwa, bo widzi, że jego zaangażowanie jest niezwykłe, szczególnie jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem. Chcą być razem.

Zdaniem wróżki nic nie jest w stanie zachwiać ich związkiem. Niestety w tle pojawia się problem: - Widzę u pani Anny jakiś sądowy kłopot, ale na pewno nie jest to sytuacja, która mogłaby położyć się cieniem na tej relacji. Nie wiadomo tylko, czy para doczeka się dzieci. On by chciał, ale ona jakby mniej - kończy wróżka.

Trzymacie kciuki?

***

Zobacz więcej materiałów:


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje