Reklama
Reklama

Anna Wendzikowska wraca do sieci po 10 dniach przerwy! Tylko tyle wytrzymała bez wrzucania zdjęć?

Anna Wendzikowska (40 l.) powróciła do mediów społecznościowych. Prezenterka jakiś czas temu ogłosiła, iż robi sobie przerwę od internetu, ale jak widać, długo nie wytrzymała i znów zaczęła dodawać zdjęcia z rajskich wakacji. Tęskniliście za nią?

Anna Wendzikowska ostatnio zasłynęła z bardzo nietrafionej wypowiedzi na temat męskiego wzrostu. Jakiś czas temu dziennikarka pokusiła się o stwierdzenie, iż panowie, którzy mają mniej niż 170 cm wzrostu "nie mogą się podobać". Później 40-latka próbowała się tłumaczyć, iż jest to jej subiektywna opinia, ale niesmak pozostał.

Jej wypowiedź nie spodobała się wielu celebrytom, a także fanom. Anna po czasie przyznał, iż otrzymuje groźby śmierci.

Reklama

Po wpadce gwiazdka postanowiła zniknąć z mediów społecznościowych. Jak się okazało, długo nie wytrzymała i już wróciła na Instagram!

Anna Wendzikowska wraca do sieci po 10 dniach przerwy! Tylko tyle wytrzymała bez wrzucania zdjęć?

Anna Wendzikowska na początku czerwca postanowiła zrobić detoks od mediów społecznościowych i zniknęła z Instagrama. Celebrytka poinformowała fanów, iż musi się wyciszyć i odnaleźć spokój.

Ku ucieszy fanów, celebrytka szybko się zregenerowała i odbudowała psychicznie, bowiem po 10 dniach nieobecności powróciła do internetu. Wendzikowska już zdążyła się pochwalić kolejną podróżą. Tym razem za destynację obrała piękną Jordanię.

Gwiazdka pochwaliła się ujęciami ze zwiedzania ruin starożytnego miasta Petra, które słynie z wykutych w skałach budowli, które znajduje się na liście siedmiu nowych cudów świata UNESCO.

W podróży kobiecie towarzyszyły córki, które również zostały uwzględnione na pamiątkowych fotografiach, a 40-latka wolny czas umilała sobie lekturą.

Zobaczcie, jak wyglądały jej wojaże w regionie Bliskiego Wschodu!

Zazdrościcie jej podróży?

Anna Wendzikowska: wiek, kariera

Anna Wendzikowska urodziła się 7 września 1981 roku w Warszawie. W przeszłości chciała zostać aktorką i pojawiła się w kilku epizodycznych rolach w serialach takich jak: "Lokatorzy", "Kryminalni", "Pierwsza miłość", czy "M jak miłość". W 2007 roku została reporterką programu "Dzień dobry TVN".

Jej pierwszym mężem był Christopher Combe. W 2014 roku związała się z Patrykiem Ignaczakiem z zespołu Audiofeels, z którym ma córkę Kornelię. W 2017 roku zaczęła spotykać się z przedsiębiorcą Janem Bazylem, z którym doczekała się córki Antoniny. Ten związek również nie przetrwał.

Zobaczcie również:

Tyler Sanders nie żyje. Aktor "Fear the Walking Dead" miał zaledwie 18 lat

Ben Stiller na granicy polsko-ukraińskiej! Gwiazdor spotkał się z Wołodymyrem Zełeńskim

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie za 30 mln złotych

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy