Reklama
Reklama

Anna Starmach prezentuje figurę po ciąży!

Anna Starmach (32 l.) wrzuciła do sieci fotkę po ciąży i porównała ją ze zdjęciem, na którym była w błogosławionym stanie. Zobaczcie, jak się zmieniła!

Gwiazda "Mastercheffa" pojawiła się na tegorocznej ramówce TVN. Przygotowując się do imprezy, gwiazdę wzięło na sentymenty i zrobiła sobie fotkę, podobną do tej, którą opublikowała rok temu.

Na pierwszym zdjęciu Ania była jeszcze w siódmym miesiącu ciąży. Z kolei na drugim prezentuje się po dziewięciu miesiącach od porodu, stojąc dokładnie w tym samym miejscu, co przed rokiem. Widać jakąś różnicę? 

Na pierwszy rzut oka widać jedynie, że gwiazda zeszczuplała. Jednak nie ma w tym nic dziwnego, gdyż po ciąży zazwyczaj szybko traci się kilogramy. 

Reklama

Celebrytka nigdy nie miała problemu z tuszą, więc powrót do formy nie zajął jej dużo czasu. Sama zainteresowana skomentowała zdjęcie i stwierdziła, że jej życie po narodzinach córeczki Jagny, nigdy już nie będzie takie same. 

Co dokładnie miała na myśli? Tego nie wiadomo. Swój post opatrzyła opisem:

"Tak podobne, a tak różne... Ten sam salon. Taka sama poza. Podobna mina, podobny makijaż... ALE: na pierwszym zdjęciu (przed ramówką TVN 2018) jestem w 7. miesiącu ciąży. Na drugim zdjęciu (przed ramówką 2019) uśmiecha się do was mama 9-miesięcznej Jagienki. Niech was nie zmylą pozory. Odkąd jestem mamą, nic już nie jest takie jak kiedyś!" [pisownia oryginalna] - napisała na Instagramie Starmach. 

Fani ochoczo komentowali opublikowaną fotkę. Zauważyli, że celebrytka ma piękne, długie nogi. 

"Na obu zdjęciach nieziemskie nogi", "O rany, Aniu, jaka byłaś szczupła w ciąży. Wow...serio 7 miesiąc??", "Piękna jak zawsze" - pisali internauci. 

A wy, zauważyliście jakąś zmianę poza nową obudową telefonu komórkowego?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Starmach
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy