Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Anna Przybysz, mama Natalii, skomentowała aborcję córki! Jest zła?

Po tym, jak Natalia Przybysz (33 l.) przyznała się publicznie do aborcji, w mediach rozpętała się burza. Całą sprawę postanowiła skomentować mama piosenkarki, Anna Przybysz.

Natalia Przybysz jest jedną z nielicznych polskich gwiazd, która szczerze przyznała się do aborcji. Piosenkarka wyznała, że usunęła ciążę, ponieważ nie chciała zmieniać i stawiać na głowie swojego uporządkowanego świata na 60m2.

W mediach rozpętała się burza. Niektórzy bronili decyzji Przybysz, inni z kolei, jak choćby Karolina Korwin Piotrowska, uważali, że wyznanie artystki zaszkodzi kobietom, które walczą o niezaostrzanie ustawy antyaborcyjnej.

Niedawno głos w sprawie aborcji Natalii zabrała jej siostra, Paulina. 31-latka zapewniła, że cała rodzina wspiera piosenkarkę i wierzy w to, że "ta mała dusza jest teraz tam, gdzie jej dobrze".

Reklama

Słowa córki potwierdza również jej mama, Anna, która zgodziła się porozmawiać z "Super Expressem".

Mama Natalii zapewnia, że nie ma za złe córce, że usunęła ciążę i uważa, że miała pełne prawo do zdecydowania o swoim ciele i swoim życiu.

"Natalia nie radziła się mnie w tej sprawie. Ma swojego chłopaka, z którym decydują (...). To jest ich decyzja" - zapewniała w rozmowie z tabloidem.

Anna Przybysz podziwia córkę za to, że zdołała przejść przez "cały proces dramatu, jaki się z tym wiązał" i miała w dodatku na tyle odwagi, żeby opowiedzieć o tym publicznie.

"Zaakceptowałam jej decyzję, ona jest dorosła, ona decyduje. Ja ją zawsze będę wspierać, cokolwiek by zrobiła, bo w nią wierzę, kocham ją i szanuję" - zapewnia na łamach tabloidu mama Natalii.

Myślicie, że naprawdę nie ma żalu do córki o to, co zrobiła?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje