Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Przybysz, mama Natalii, skomentowała aborcję córki! Jest zła?

Po tym, jak Natalia Przybysz (33 l.) przyznała się publicznie do aborcji, w mediach rozpętała się burza. Całą sprawę postanowiła skomentować mama piosenkarki, Anna Przybysz.

Natalia Przybysz jest jedną z nielicznych polskich gwiazd, która szczerze przyznała się do aborcji. Piosenkarka wyznała, że usunęła ciążę, ponieważ nie chciała zmieniać i stawiać na głowie swojego uporządkowanego świata na 60m2.

Reklama

W mediach rozpętała się burza. Niektórzy bronili decyzji Przybysz, inni z kolei, jak choćby Karolina Korwin Piotrowska, uważali, że wyznanie artystki zaszkodzi kobietom, które walczą o niezaostrzanie ustawy antyaborcyjnej.

Niedawno głos w sprawie aborcji Natalii zabrała jej siostra, Paulina. 31-latka zapewniła, że cała rodzina wspiera piosenkarkę i wierzy w to, że "ta mała dusza jest teraz tam, gdzie jej dobrze".

Słowa córki potwierdza również jej mama, Anna, która zgodziła się porozmawiać z "Super Expressem".

Mama Natalii zapewnia, że nie ma za złe córce, że usunęła ciążę i uważa, że miała pełne prawo do zdecydowania o swoim ciele i swoim życiu.

"Natalia nie radziła się mnie w tej sprawie. Ma swojego chłopaka, z którym decydują (...). To jest ich decyzja" - zapewniała w rozmowie z tabloidem.

Anna Przybysz podziwia córkę za to, że zdołała przejść przez "cały proces dramatu, jaki się z tym wiązał" i miała w dodatku na tyle odwagi, żeby opowiedzieć o tym publicznie.

"Zaakceptowałam jej decyzję, ona jest dorosła, ona decyduje. Ja ją zawsze będę wspierać, cokolwiek by zrobiła, bo w nią wierzę, kocham ją i szanuję" - zapewnia na łamach tabloidu mama Natalii.

Myślicie, że naprawdę nie ma żalu do córki o to, co zrobiła?

Dowiedz się więcej na temat: Natu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje