Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Powierza: Kto pomógł jej wyjść z depresji?

Anna Powierza (39 l.) otwarcie opowiedziała o swojej walce z chorobą, która dopadła ją dwa razy.

Aktorka, której udało się wygrać walkę z insulinoopornością i zbędnymi kilogramami przyznała, że jako młoda dziewczyna cierpiała na depresję.

Reklama

Choroba dopadła ją w momencie, kiedy, na pozór, w jej życiu wszystko było w porządku.

Aktorka z depresją zmagała się dwa razy. Pierwszy raz wiele lat temu. Potem po urodzeniu dziecka, gdy zaczęła tyć i nie pomagały jej żadne leki.

Na szczęście udało się chorobę pokonać. Wszystko dzięki ludziom, których miała wokół siebie. Nie było łatwo, ale dała radę.

- Depresja dopadła mnie po dwudziestym roku życia. Byłam na starcie kariery, grałam w popularnym serialu i naprawdę nie miałam powodów do narzekań, a jednak pojawił się problem. Z pomocą przyszli przyjaciele, którzy bardzo o mnie walczyli. Nie ukrywam, że nie obyło się też bez psychoterapii i leków - opowiada "Życiu na gorąco" aktorka.

Depresja była jednym ze smutniejszych zdarzeń w jej życiu. - Mam nadzieję, że już nie wróci. Dziś potrafię czerpać radość z drobiazgów, chociażby takich, że jest piękny dzień i świeci słońce - dodaje szczęśliwa mama Helenki oraz spełniona artystka, która pisze książki i swoim promiennym uśmiechem zaraża wszystkich dookoła.

Jej ostatni poradnik "Jak schudnąć, kiedy dieta nie działa", w którym opisała swoją walkę o zdrowie, cieszy się ogromnym powodzeniem. To też dodaje jej sił i wiary w siebie.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Powierza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje