Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Anna Mucha zmieniła fryzurę. Wygląda lepiej?

Anna Mucha (38 l.) zdecydowała się na zmianę fryzury, a efektami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Zachwytom nie było końca! Ale jedna z internautek zauważyła coś, na co chyba mało kto zwrócił uwagę. Chodzi o paznokcie aktorki...

W życiu aktora nie ma miejsca na nudę i przewidywalność. Ciągłe charakteryzacje, metamorfozy, zmiany, a to wszystko, aby wcielić się jak najlepiej w rolę. 

Zna to Anna Mucha, która czasem musi co nieco zmienić swój wygląd, by dostosować się do scenariusza i granej przez siebie postaci. 

Ostatnio aktorka rozpoczęła nową pracę na planie filmowym. Tak ją to cieszy, że wiadomością postanowiła podzielić się z fanami. 

Reklama

"Kochani, chciałabym podziękować wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki, którzy we mnie wierzyli (wierzą) i mi kibicują. udało się! dziś rozpoczęłam zdjęcia do nowego filmu. Jestem super szczęśliwa ! i dziękuje wszystkim ! którzy są wokół i dają mi moc pozytywnej energii ! Ekipo! dziękuje, ze mam szanse z Wami pracować" - napisała na Instagramie. 

Wpis opatrzyła swoim zdjęciem w odmienionej fryzurze. Zniknęły długie proste włosy, zastąpione zostały krótszym, klasycznym uczesaniem. Fani nie szczędzili słów zachwytu. "Ale bomba", "Pięknie wyglądasz, Aniu" - pisali. 

Natomiast jedna z internautek zaniepokoiła się... paznokciami Muchy. Z jej komentarza wynika, że te wyglądają koszmarnie... "Stylistka paznokci do wymiany" - napisała.

Rzeczywiście jest aż tak źle?


*** 
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL