Reklama

Reklama

Reklama

Anna Mucha pozuje ze sprzętem AGD. Fani nie mieli litości!

Anna Mucha (41 l.) niczym rasowa celebrytka nie boi się żadnej współpracy! Aktorka tym razem postanowiła zapozować z... pralką. Nie da się ukryć, że do domowych obowiązków wybrała dość elegancką stylizację. Wyszło stylowo?

Anna Mucha postanowiła dołączyć do grona celebrytów, którzy chwalą się na swoich Instagramach promowaniem firmy ze sprzętem AGD. Jakiś czas temu internauci wyśmiali pojawiające się w mediach społecznościowych "przypadkowe" fotki z pralkami.

Celebryci promują pralki

Odpicowani celebryci pozowali ze swoimi sprzętami. W kampanię zaangażowała się m.in. Agnieszka Włodarczyk, Maja Bohosiewicz, a nawet Filip Chajzer. Anna Mucha również wrzuciła wówczas fotkę, jak w welurowym wdzianku popija kawkę przed bębnem.

Internauci zastanawiali się, dlaczego żaden z celebrytów nie pokazał swojego sprzętu w użyciu, tylko publikowali nierealistyczne fotografie. Tym razem Mucha zmieniła nieco swoją koncepcję, bo na Instagramie zaprezentowała, jak sortuje i... ładuje pranie!

Aktorka przy okazji podzieliła się z fanami zabawną anegdotką o swoim pierwszym praniu. Nie wiadomo, czy została wymyślona na potrzeby kampanii, czy naprawdę takie były początki przyszłej pani domu.

"Pamiętam, jak robiłam swoje pierwsze pranie w życiu. Mama powiedziała, żebym podzieliła ciuchy i kolorami włożyła do pralki. Włożyłam. Najpierw białe, później czerwone, później czarne. Do JEDNEJ pralki... razem" - napisała na Instagramie.

Reklama

Nie wszyscy byli pod wrażeniem...

Nie wszyscy internauci podzielali jednak jej radość związaną z praniem. Część z nich odniosła się tylko do jej współpracy.

"Pani tez będzie reklamować pralkę...? I ta wymyślona na potrzeby postu historia... Brakuje dopisku #współpraca" - skomentowała internautka.

"Serio, pralka???" - dodał ktoś inny. 

"Jeszcze tylko pralka nie była reklamowana" - zauważył obserwator.

"Też bym się cieszyła. Oj i to bardzo. Dostać pralkę suszarkę i jeszcze mi za to zapłacą" - pisali pod postem internauci.

Czy wy również robicie pranie w szykownych marynarkach?

Zobacz też:

Mucha nie wytrzymała i powiedziała to o Kurdej-Szatan. Co za słowa!

Krupińska odsłania kulisy pracy w TVN: "To ja jestem bardziej przypałowa"

Ben Affleck sugeruje, że pił z powodu Jennifer Garner. Fani są wściekli!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama