Reklama
Reklama

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński: Jak wyglądają ich relacje?

Parę połączyło uczucie jak z bajki, ale proza życia sprawiła, że związek od wielu lat balansuje na krawędzi. Kwarantanna nie zbliżyła ich do siebie…

- Moje końce nadciągają długo. Często im nie dowierzam, bo ja nigdy nie chcę niczego kończyć. Zbyt mocno przywiązuję się do ludzi, miejsc, rytuałów życia - wyznała Anna Maria Jopek (49 l.).

Czy jest szansa, że wciąż nie powiedziała ostatniego słowa i ocali małżeństwo z Marcinem Kydryńskim (52 l.)?

Jeszcze zanim wybuchła pandemia, piosenkarka (sprawdź!) była gościem w domu pary na warszawskim Żoliborzu.

Reklama

Ich chłopcy, Franciszek (22 l.) i Stanisław (19 l.), są już odchowani, więc Ania realizowała swoje ambicje, koncertowała na całym świecie, wystąpiła nawet w popularnych serialu "Wikingowie".

Wiosną zaplanowała długą trasę po całej Polsce, teraz przełożoną na jesień. Jej kariera kwitnie. Marcin z kolei skupiał się na pisaniu książki "Dal".

- Potrafię całe tygodnie spędzać w samotności i nie odzywać się do nikogo, z nadzieją, że do mnie też nikt nie będzie mówił. Co więcej, czerpię z tego ogromną radość - wyznał dziennikarz.

W ostatnim wywiadzie dla Onetu potwierdził, że ostatnie miesiące nie były wyjątkiem.

- Sporo czasu spędziłem na mojej farmie, słuchając, jak trawa rośnie. To daje właściwą perspektywę. Czytałem, myśląc o kolejnej książce afrykańskiej. Piłem. Tyłem. Martwiłem się o przyszłość.

Z jego słów wyziera przygnębienie. Zapytany, co się zmieniło w jego życiu, odparł: "Długość włosów. Stan konta. Wskaźnik BMI".

O kryzysie w relacji małżonków mówi się od dawna. Wokalistka przyznawała, że był moment, kiedy zachwyt nad życiem gdzieś uleciał.

Kilka lat temu media obiegły zdjęcia, na których artystka promieniała w objęciach kompozytora i pianisty Krzysztofa Herdzina. Pojawiały się też doniesienia o kolejnych zauroczeniach Marcina ciemnoskórymi artystkami.

Ich relacje ociepliły się podczas nagrywania płyty Jopek "Ulotne", ale potem znów się oddalili.

Kydryński między wierszami przyznaje, że przez ostatnie dwa lata wiele się u niego zmieniło. - Życie wykonało przez ten czas niezłą woltę - mówi.

Obecnie planuje wyprawę do Afryki. Bez żony.

"Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie" zwykła cytować Wisławę Szymborską Anna.

Czy małżonkom uda się jeszcze zacząć tam, gdzie się zatrzymali?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dobry Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Anna Maria Jopek | Marcin Kydryński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy