Reklama
Reklama

Anna Lewandowska rozpieszcza teściową! Mama Roberta Lewandowskiego zabrała głos

Anna Lewandowska (31 l.) wydaje się idealną synową. Trenerka od lat wspiera męża w karierze, ale też sama dba o dzieci i dom. Od jakiegoś czasu za cel postawiła sobie poprawę zdrowia teściowej. Mama Roberta zabrała głos w tej sprawie.

Iwona Lewandowska, która jest mamą Roberta Lewandowskiego, rok temu przeszła skomplikowaną operację przepukliny rdzenia kręgowego. 

Po trudnym zabiegu panią Iwonę czekała długa i żmudna rehabilitacja. Piłkarz i trenerka postarali się, aby mama Roberta trafiła w ręce najlepszych rehabilitantów oraz lekarzy.

Teraz okazuje się, że rok po operacji Ania wciąż pomaga teściowej. W jaki sposób?  

Lewandowska postanowiła sprawić teściowej wspaniały prezent. Trenerka zamówiła dla pani Iwonie swój catering, by ta nie musiała gotować i chodzić do restauracji. 

Reklama

Zdrowe i pełnowartościowe posiłki codziennie są dostarczane kurierem prosto pod drzwi pani Iwony.  

"Polecam wszystko, a w szczególności carpaccio z buraków i fetą. Aniu, teraz nie opłaca się chodzić do restauracji, chyba że na lampkę dobrego wina. A może kiedyś dodasz również dietetyczne wino? Co ty na to?" - napisała w social mediach mama Lewandowskiego.  

Podobno na pomysł zamówienia cateringu dla mamy Roberta Ania wpadła już miesiąc temu. Pani Iwona jest zachwycona i już widzi pierwsze efekty w sylwetce. 

Jednak najważniejsze dla trenerki jest to, by posiłki wzmacniały zdrowie i odporność teściowej. Seniorka jest wdzięczna Ani za pomoc i cieszy się, że jej syn ożenił się z tak troskliwą i zdolną dziewczyną.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski | Iwona Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy