Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Anna Lewandowska okazała serce samotnym matkom z Gdańska!

Jak donosi "Super Express", Ania Lewandowska (28 l.) zdobyła się niedawno na piękny gest...

Robert Lewandowski to jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. 

Reklama

Jego żona również nie próżnuje i dokłada się do domowego budżetu. Pisze książki, wydaje DVD, organizuje warsztaty dla grubasów oraz gra w reklamach. Warto jednak odnotować, że Lewandowska swoimi milionami potrafi się dzielić. 

Jak donosi "Super Express", ostatnio znów pomogła potrzebującym. Ania postanowiła wesprzeć Dom Samotnej Matki w Gdańsku.

"Lewandowska przekazała na rzecz ośrodka 15 tys. złotych, a to pozwoliło na zakup mebli kuchennych i nowego sprzętu, a także na gruntowny remont pomieszczenia. Pracownicy i podopieczne placówki są zachwyceni tym szczodrym gestem" - czytamy w tabloidzie.

Gest Ani musiał rzeczywiście zrobić wrażenie na podopiecznych ośrodkach. Dyrekcja wysłała bowiem kilka z nich do Lewandowskiej z podziękowaniami! 

"Kilka dziewczyn pojechało podziękować Lewandowskiej i wręczyć jej bukiet kwiatów. Były dumne, że mogą spotkać się z tak sławną osobą, a po drugie, że właśnie taka osoba przeznacza na ich rzecz pieniądze. To fajne uczucie, że znani zwracają uwagę na ich potrzeby" – przyznaje Agnieszka Nowak, dyrektorka placówki w Gdańsku.

Cóż, kwiaty, podziękowania i informacje do mediów na pewno sprawią Ani równie dużo radości. I pomyśleć, że wszystko to za kwotę, którą potrafi czasem wydać na jedną torebkę!

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »