Reklama

Reklama

Reklama

Anna Lewandowska na Gali Marki Roku olśniewa w garniturze. Klasa?

Anna Lewandowska (33 l.) to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w kraju. Nic więc dziwnego, że została zaproszona na prestiżową Galę Marki Roku. Specjalna okazja wymagała wyjątkowego stroju. Pomysł na ubiór Anna "podkradła" z męskiej garderoby i olśniła w białym komplecie. Uwagę paparazzi zwrócił jednak jej makijaż...

Anna Lewandowska na Gali Marki Roku w niecodziennym look'u. Robi wrażenie?

15 grudnia w warszawskim hotelu Hilton odbyła się Gala Marki Roku. Celem imprezy jest uhonorowanie wpływowych polskich kobiet show-biznesu. Na wydarzenie zaproszono najgorętsze rodzime nazwiska. Na liście gości nie zabrakło również Anny Lewandowskiej, która podczas gali odebrała nagrodę w kategorii "Gwiazda Zdrowia 2021".

Podczas gdy większość celebrytów postawiła na bezpieczny wybór i założyła na ten wieczór czerń, Anna Lewandowska nie bała się zaryzykować. Jej strój wyraźnie wybijał się z tłumu. Trenerka zdecydowała się na biały, lekko za duży, "męski" garnitur z oryginalnymi wycięciami w talii. Całość dopełniła czarna elegancka torebka oraz sandałki na obcasie w tym samym kolorze.

Reklama

Uwagę zgromadzonych, poza nieoczywistym strojem Anny, zwrócił makijaż trenerki. Lewandowska rzadko mocno się maluje, nawet na duże wyjścia, jednak tym razem jej brwi sprawiały wrażenie wyjątkowo jasnych. Z tego powodu, można było odnieść wrażenie, że są one prawie niewidoczne.

Czy faktycznie coś się zmieniło w makijażowej rutynie ulubionej trenerki Polek?Zobacz też:

Małopolskie. Wilk biegał po wsi. Mieszkańcy: "nie pierwszy raz"

Maja Ostaszewska podpisała petycję do Ministra Rolnictwa. Chodzi o karpie

Natalia Siwiec znów odlatuje i mówi: "Moje małżeństwo uratowała medycyna szamańska"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy