Reklama
Reklama

Anna Lewandowska bez makijażu. Od tej strony jej nie znaliśmy! Inny człowiek?

Anna Lewandowska (34 l.) w ostatnich dniach chwaliła się w mediach społecznościowych wystylizowanymi zdjęciami z Fashion Week. Żona Roberta Lewandowskiego w luksusowych ubraniach przemykała po ulicach Paryża. W końcu nadeszła pora na powrót do szarej rzeczywistości. Celebrytka jest już z powrotem w Barcelonie i… wcale nie wygląda tak, jak tydzień temu. Pokazała się w sieci bez grama makijażu.

Anna Lewandowska: jak wygląda naprawdę?

Anna Lewandowska na przestrzeni ostatnich lat wyrosła na jedną z najpopularniejszych WAGs na świecie. Trenerka nieustannie rozwija swoje biznesy. Oprócz organizacji sportowych obozów ze swoim udziałem, celebrytka ma w swojej ofercie również sprzedaż naturalnych kosmetyków, suplementów diety, cateringów oraz programów treningowych. W ostatnich latach żona Roberta Lewandowskiego zaczęła pasjonować się również modą. Póki co, nie wspominała, aby miała w planach wypuścić własną linię odzieży, ale widać, że uwielbia eksperymentować ze stylizacjami. Najlepszą okazją do tego był dla niej ostatnio pobyt na Fashion Week w Paryżu.

Reklama

Jeszcze kilka dni temu Anna Lewandowska bawiła się w stolicy Francji. Trenerka wybrała się na kilka pokazów mody i wiele razy rozpływała się nad kolekcją od Victorii Beckham. Można było odnieść wrażenie, że chciałaby być, jak żona legendy piłki nożnej. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Żona Roberta Lewandowskiego w końcu musiała wrócić do domu, gdzie czekały na nią córki i obowiązki zawodowe. Zaraz po przyjeździe do Barcelony, rzuciła się w wir pracy. Anna Lewandowska nagrała krótki materiał prezentujący jej codzienną pielęgnację, na którym możemy zobaczyć, jak naprawdę wygląda twarz trenerki. Bez makijażu, ułożonej fryzury i eleganckich ubrań, żona Roberta Lewandowskiego wygląda zupełnie inaczej. 

Anna Lewandowska bez makijażu

Anna Lewandowska ma świadomość, że jej obecność na międzynarodowych wydarzeniach, takich jak Fashion Week w Paryżu to idealna okazja do zwiększenia internetowych zasięgów. Działania trenerki okazują się bardzo skuteczne, bowiem jej instagramowy profil śledzi już ponad 5 mln internautów, a liczba ta nieustannie rośnie. Nowi użytkownicy to również potencjalni klienci, dlatego Anna Lewndowska na swoim profilu sprytnie przeplata treści reklamowe ze zwyczajnymi zdjęciami z życia codziennego.

Tym razem na koncie żony Roberta Lewandowskiego ukazał się krótki filmik, na którym trenerka pochwaliła się, jak na co dzień dba o swoją cerę. Naturalnie była to okazja do promocji własnych produktów. Internautów najbardziej zaskoczył jednak fakt, że Anna Lewandowska odważyła się pokazać bez grama makijażu, a przynajmniej tego zmywalnego. 

Anna Lewandowska pokazała, jak naprawdę wygląda

Oglądając nagranie Anny Lewandowskiej, możemy śmiało wywnioskować, że poranna pielęgnacja zajmuje jej sporo czasu. Celebrytka nie ogranicza się wyłącznie do umycia twarzy i nałożenia kremu. Znajduje również chwilę na profesjonalny masaż przy pomocy rollera, nałożenie serum oraz fachowe wklepanie kremu. 

Internauci bardzo pozytywnie zareagowali na filmik Anny Lewandowskiej. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów.

"Ale piękna baba";

"Emanujesz pięknością";

"Jaka śliczna bez makijażu" - piszą wielbiciele Anny Lewandowskiej.

Zobacz też:

Anna Lewandowska podpina się pod Victorię Beckham? Trenerka wie, jak wykorzystać Fashion Week

Anna Lewandowska w końcu pokazała twarze córek. Fani długo na to czekali

Anna Lewandowska opublikowała czarno-białe nagranie. Opis chwyta za serce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy