Reklama

Reklama

Reklama

Anna Kalczyńska popłakała się na wizji. Nie mogła powstrzymać emocji

W sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN gościem była Natalia Kukulska. Piosenkarka opowiadała o wsparciu dla ukraińskich dzieci, które uciekają przed wojną. Anna Kalczyńska mówiła o cierpieniu najmłodszych, ale w pewnym momencie nie była w stanie powstrzymać emocji i wydusić z siebie słowa. Andrzej Sołtysik pocieszał prowadzącą i dodawał jej otuchy.

24 lutego wojska rosyjskie, na rozkaz Władimira Putina, najechały na Ukrainę. Mieszkańcy i żołnierze od kilkunastu dni bronią swojej ojczyzny i walczą o wolność. Konflikt zbrojny wywołał ogromną falę migracji, a setki tysięcy ludzi ucieka z miast ogarniętych wojną. Wśród uchodźców są głównie matki z dziećmi. Mężczyźni zostają, by odpierać ataki rosyjskiej armii.

Przejmująca rozmowa w Dzień Dobry TVN

W sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN gościła Natalia Kukulska, która apelowała o wsparcie dla SOS Wiosek Dziecięcych. Wokalistka jest ich ambasadorką. "Wiem, jak wielkie są cały czas potrzeby. Wiem, jakie cały czas rzeczy się dzieją łącznie z tym, że wioski pomagają także domom dziecka" - mówiła. 

Reklama

Kukulska opowiadała o działaniach organizacji i sytuacji dzieci, które zostały pozbawione opieki dorosłych lub przebywały w sierocińcach. "Z Kijowa został ściągnięty 20-osobowy dom dziecka, który przetrwał bombardowanie w tej wieży telewizyjnej, w schronie" - relacjonowała. 

W trakcie rozmowy o trwającej w Ukrainie wojnie i dzieciach, które polskie organizacje starają się ratować, pojawiło się wiele emocji. W pewnym momencie Anna Kalczyńska była wyraźnie poruszona, łamał jej się głos, a w jej oczach pojawiły się łzy. 

Andrzej Sołtysik natychmiast zareagował i wsparł koleżankę. Podkreślił, że wszyscy mamy nadzieję, że dzieci będą bezpieczne i uda im się pomóc. 

***

Zobacz także:

COVID-19 nie zniknął, przysłoniła go wojna

W życie weszły rozwiązania podatkowe dla wspierających ofiary wojny w Ukrainie

Rodowicz, Górniak, Steczkowska. Ile naprawdę kosztował koncert "Solidarni z Ukrainą"?

Marina upomina w sprawie uchodźców! "Nie są zwierzętami w ZOO"


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy