Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Kalczyńska pochwaliła się mężem. To członek zarządu TVN-u

Anna Kalczyńska (42 l.) rzadko pokazuje się na salonach z mężem. Tym razem zrobiła wyjątek. Maciej Maciejowski towarzyszył jej na Balu Dziennikarzy. Kim jest ukochany prezenterki?

Anna Kalczyńska prowadzi udane życie rodzinne i zawodowe. Spełnia się jako prowadząca "Dzień Dobry TVN", a w domu jest szczęśliwa żoną i matką trojga dzieci: Jana, Hanny i Krystyny. 

Reklama

O pociechach chętnie wspomina w wywiadach. Nieco rzadziej wypowiada się natomiast na temat ukochanego. Kim on jest? To Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN-u. Są małżeństwem od prawie dwunastu lat. Co udało im się wspólnie zrobić w tym czasie?

"Urodziliśmy troje dzieci, wybudowaliśmy dom, ja zmieniłam pracę, a mąż dostał się do zarządu i teraz mam tak zwanego faceta na stanowisku (śmiech). Ciągle coś się dzieje i nie mamy poczucia, że nasze życie jest nudne, kończy się, tylko ciągle pędzi" - mówiła niegdyś dziennikarka w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Kalczyńska raz na jakiś czas pokazuje zdjęcia męża na swoim profilu na Instagramie, a ostatnio pojawiła się wraz z nim na Balu Dziennikarzy. Pozowali razem do zdjęć, lecz widać było, że Maciejowski nie odnajduje się na ściance wśród błysków fleszy tak dobrze jak żona.

Pasują do siebie?

***
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje