Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Guzik zrobi córkom piękny prezent! Nie spodziewały się tego!

Anna Guzik (42 l.) jest szczęśliwą mamą trzech córeczek i jak każdy rodzic pragnie wszystkiego, co najlepsze dla dzieci. Aktorka ma plan zaskoczyć swoje pociechy niezwykłą niespodzianką!

Że potrafi pięknie śpiewać, pokazała w poprzedniej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wcześniej Annę Guzik mogli usłyszeć na żywo chyba tylko miłośnicy Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, w którym występowała w głośnej sztuce "Singielka".

Reklama

Od tamtego czasu w życiu aktorki wiele się zmieniło. Przed pięcioma laty w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na zakopiańskich Krzeptówkach wyszła za instruktora narciarstwa Wojciecha Tylkę.

Rok później na świat przyszły córki pary, Nina i Basia.

"Bycie mamą bliźniaczek jest bez wątpienia zupełnie innym doświadczeniem od pojedynczego rodzicielstwa. To jest po prostu przepaść! "- przekonywała aktorka w jednym z niedawnych wywiadów.

Na tyle rozsmakowała się jednak w nowej roli, że w 2017 roku powitała na świecie trzecią córeczkę, Bognę. Mogłoby się wydawać, że po tym zniknie. Tymczasem ona nie tylko nie daje o sobie zapomnieć widzom, ale znów się rozpędza! Wciąż gra Żanetę w serialu "Na Wspólnej", występuje też w teatrze.

"Może liczyć na pomoc mamy i teściowej, no i męża, który doskonale sprawdza się w tej roli!" - uspokaja znajoma aktorki. 

Anna Guzik, zainspirowana kontynuacją przebojowej Singielki, właśnie wpadła na kolejny pomysł.

"Chciałabym nagrać i wydać płytę z kołysankami dla dzieci" - ujawnia w tej samej rozmowie. - "Powinna się ukazać w okolicach marca i mam nadzieję, że będzie smacznym prezentem dla mam i ich pociech".

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje