Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Guzik wyszła za mąż!

25 maja w sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach Anna Guzik (36 l.) i Wojciech Tylka wzięli ślub.

Ceremonia miała góralski charakter - wybranek aktorki, pochodzący z Cichego instruktor narciarstwa, do ołtarza prowadził pannę młodą ubrany w strój góralski. Ania miała na sobie sukienkę zaprojektowaną i uszytą przez Violettę Piekut.  

Reklama

Wesele odbyło się w karczmie "Witowianka" pod Zakopanem. Na ślubie nie zabrakło zaprzyjaźnionych celebrytów: Iwony Pavlowić, Ewy Gawryluk, Waldemara Błaszczaka, Joanny Jabłczyńskiej, Darii Widawskiej czy Roberta Kudelskiego.

Para poznała się trzy lata temu. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce w Szczyrku, gdzie aktorka uczyła się jazdy na snowboardzie. Wojciech był jej instruktorem - po raz pierwszy publicznie pojawili się w grudniu 2010 roku na wielkiej gali poświęconej działalności charytatywnej Anny Dymnej.

Aktorka nie kryje, że jest obecnie bardzo szczęśliwa.

"Jestem romantyczką. Wierzę w miłość na całe życie. Wszystko jest takie kruche. Trzeba więc dziękować i cieszyć się każdą chwilą. Najlepiej we dwoje..." - mówiła w jednym z wywiadów, dodając, że myśli o założeniu rodziny. Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik | ślub | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje