Reklama

Reklama

Reklama

Anna Głogowska potwierdza nowy związek. Odżyły plotki o romansie z Roznerskim

Anna Głogowska (44 l.) w ostatnim wywiadzie potwierdziła, że "jest szczęśliwie zakochana". Chodzi o Mikołaja Roznerskiego (38 l.)?

Anna Głogowska popularność zdobyła, występując w "Tańcu z gwiazdami". Kilka lat temu głośno było o niej w związku z procesem "dilera gwiazd" Cezarego P. - tancerka zeznała w sądzie, że nie kupowała od niego narkotyków, a... mielone, schabowe i alkohol. W tym celu kontaktowała się z nim ponad trzydzieści razy.

Podkreślała, że poznała go, gdy dla żony próbował nauczyć się tańczyć i "to człowiek, który ma serce na dłoni".

Reklama

Anna Głogowska potwierdza nowy związek

W ostatnim czasie media plotkują o rzekomym romansie Głogowskiej z Mikołajem Roznerskim. Co ciekawe, żadna ze stron ani nie zaprzeczyła tej informacji, ani jej nie potwierdziła.

Pikanterii sprawie dodawał fakt, że Głogowska i Roznerski zostali ponoć wypatrzeni przez internautów na randce w Paryżu.

"Mocniej zabiło mu serce. Mikołaj nie pozuje do fotografii, chcąc chronić prywatność wybranki i jej córki. Na randce w Paryżu wypatrzyli go jednak internauci. 'Zapytajcie jej i osób z jej otoczenia, jaka jest prawda' - pisze jedna z fanek. Inna potwierdza, że widziała zakochanych w Mieście Świateł, gdzie nie szczędzili sobie czułości" - można było przeczytać w "Dobrym Tygodniu". Czy faktycznie coś jest na rzeczy?

Plotki o nowym partnerze nie cichną. Podczas jednego z ostatnich eventów tancerka nie kryła, że jest zakochana. Potwierdziła, że faktycznie nie jest już singielką, jednak nie chciała zdradzić, czy chodzi o Mikołaja.

"Jest ekstra. Chyba mogę powiedzieć, że jestem wreszcie szczęśliwie zakochana" - powiedziała Jastrząbpost.

Zobacz też:

Anna Głogowska wspina się na górskie szczyty z papierosem w ustach

Głogowska o romansie z Roznerskim

Oto ostatnie życzenie Elżbiety II

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Głogowska | Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy