Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Głogowska chce zajść w ciążę, Piotr Gąsowski mówi: nie!

Przez lata w życiu Anny Głogowskiej (37 l.) liczył się tylko taniec i program "Taniec z gwiazdami". Gdy została zwolniona z polsatowskiego show, pomyślała o drugim dziecku. Partner Piotr Gąsowski (51 l.) nie chce jednak o tym słyszeć.

Z Piotrem Gąsowskim jesteście razem już 10 lat.

Reklama

Anna Głogowska: Piotr jest jedną z najszlachetniejszych osób, jakie w życiu spotkałam, ma mocny kręgosłup moralny. Wokół niego są tylko dobrzy, pozytywni ludzie, prowadzimy otwarty dom. Choć wiem, że oprócz tych, co go uwielbiają, są inni, których może drażni jego "lekkość bytu".

A które cechy Piotra pani szczególnie ceni?

- Daje mi poczucie bezpieczeństwa. Poza tym jest szczodry. Dobrze mieć przy sobie ciekawego człowieka, takiego, który nas intryguje, zaskakuje, ma silną osobowość. Z nim można się potwornie pokłócić, emocje bywają ekstremalne, ale ja nie mogłabym być z osobą, która jest "letnia". Dzięki temu związkowi dojrzałam, stałam się otwarta na ludzi i bardziej dla nich pobłażliwa, jak babcia Bola.

A myślała pani o jeszcze jednym dziecku?

- Z jednej strony pragnę tego. Ale tego muszą chcieć dwie osoby, potrzebne jest poczucie spokoju, stabilizacji. Poza tym Julka już ma brata, Kubę. Bardzo się kochają. Nie jest więc na świecie sama.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Anna Głogowska | Piotr Gąsowski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama