Reklama
Reklama

Anna Dereszowska pokazała ciążowy brzuszek. Słodkie zdjęcia

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka. To jedna ze zmian w życiu aktorki. Inną jest decyzja o budowie domu i wyprowadzce z Warszawy.

Anna Dereszowska ostatnio zdecydowała się na rewolucyjne zmiany w swoim życiu i wyprowadzkę z Warszawy. Wraz z partnerem, fotografem Danielem Duniakiem rozpoczęli budowę wymarzonego domu w bajkowym krajobrazie Mazur. Postępy prac budowlanych zrelacjonowali w programie „Budując marzenia” w TVN Style. 

To nie jedyna wielka zmiana w życiu aktorki. Jak się właśnie okazało, spodziewa się trzeciego dziecka. Maleństwo za kilka miesięcy dołączy do swojego rodzeństwa: 12-letniej Leny ze związku Ani z Piotrem Grabowskim i pięcioletniego Maksa, którego tatą jest Daniel Duniak. 

Reklama

Anna Dereszowska pokazała ciążowy brzuszek

Jak wyznała aktorka na Instagramie, każdy spośród członków rodziny na wieść o ciąży zareagował w indywidualny, zabawny sposób: 

Dom na Mazurach nie jest jeszcze gotowy, więc aktorka regularnie musi jeździć na budowę. Jak wyznała sama Dereszowska: 

W nawale obowiązków udało jej się jednak znaleźć czas na krótki wypoczynek. Na InstaStories zamieściła zdjęcie ze wspólnych rodzinnych chwil. Wyraźnie już widać ciążowy brzuszek…

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska | ciąża
Reklama
Reklama
Reklama