Reklama
Reklama

Anna Dereszowska nie ukrywała, że jej związek przechodzi kryzys. Teraz publikuje wymowne zdjęcie

Anna Dereszowska i Daniel Duniak tworzą jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Choć są ze sobą niemal od dziesięciu lat, ich zdjęcia rzadko pojawiają się w mediach społecznościowych, a aktorka niechętnie mówi o życiu prywatnym w wywiadach. Ostatnio postanowiła jednak zrobić wyjątek.

Anna Dereszowska należy do grona aktorek, które starają się strzec prywatności i zwykle nie publikuje swoich osobistych fotografii - na próżno szukać w mediach społecznościowych jej zdjęć z pociechami czy aktualnym partnerem.

Gwiazda "Lejdis" i "Testosteronu" obecnie związana jest z Danielem Duniakiem, którego poznała w 2014 roku podczas wakacji. Para doczekała się syna Maksymiliana, który przyszedł na świat zaledwie rok później. Aktorka wychowuje także nastoletnią córkę z poprzedniego związku.

Reklama

Anna Dereszowska mówi o trudnych chwilach w związku

Choć Anna i Daniel niechętnie wypowiadają się w mediach na temat ich relacji, aktorka swego czasu przyznała publicznie, że para miewa swoje lepsze i gorsze dni. Z jej wypowiedzi można było wywnioskować, że ten niemal dziesięcioletni związek przechodził w pewnym momencie poważny kryzys.

"Nie jesteśmy idealną parą, bo takich nie ma, mamy kryzysy, ciche dni, spektakularne kłótnie z trzaskaniem drzwiami i noce spędzone w osobnych łóżkach, czasem mam ochotę go rozszarpać. Nikt nie potrafi tak wyprowadzić mnie z równowagi, jak on (...)" - relacjonowała na Instagramie, dodając jednak, że nikt tak jak partner nie potrafi jej rozbawić i sprawić, że aktorce "miękną kolana".

42-latka podkreśliła, że ceni u partnera nie tylko poczucie humoru, ale także zaangażowanie w wychowanie pociech.

Anna Dereszowska opublikowała zdjęcie z partnerem

Trzy lata temu zdradziła także, że oboje korzystają z pomocy psychoterapeuty, który pomaga im radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, które stawia przed nimi życie w związku.

Ostatnio Anna Dereszowska postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała w sieci niezwykle wymowną fotografię. Wspólne zdjęcie z Danielem Duniakiem opatrzyła humorystycznym komentarzem.

"Starzy po weekendowej randeczce. Jakby bardziej wypoczęci" - czytamy na jej instagramowym profilu.

Jak można się domyślić - relacja z romantycznego spaceru oznacza, że między dwójką dzieje się coraz lepiej.

Zobacz też:

Przed Anną Dereszowską czas wielkich pożegnań. Córka wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych!

Anna Dereszowska składa specjalne życzenia z okazji Dnia Kobiet. W tle serial "Lulu" 

Dereszowska nie gryzła się w język. Przytyła przez pracę na planie "Lulu"!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama