Reklama
Reklama

Anita Lipnicka pochwaliła się nastoletnią córką. Pola Porter ma 16 lat i jest modelką!

Anita Lipnicka (47 l.) pilnie strzeże swojej prywatności, dlatego gdy pochwaliła się na Instagramie zdjęciami swojej 16-letniej córki, zaskoczyła nie tylko swoich fanów. Okazuje się, że nastoletnia Pola wygląda już bardzo dojrzale i pragnie iść śladem swojej mamy - właśnie stawia pierwsze kroki w modelingu. Też widzicie to podobieństwo?

Anita Lipnicka pochwaliła się nastoletnią córką. Pola Porter ma 16 lat i jest modelką!

Anita Lipnicka (posłuchaj!) na początku lat 2000 zakochała się w 25 lat starszym muzyku - Johnie Porterze. Para doczekała się wspólnej córki Poli i wiodła szczęśliwe życie aż do 2015 roku. Anita i John zdecydowali rozejść się w przyjaznej atmosferze i wspólnie wychowywać ukochaną córkę.

Jak to zwykle bywa z dziećmi artystów, dziś pociecha Lipnickiej ma już 16 lat i powoli stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Dumna mama zwykle jest powściągliwa i bardzo dba o prywatność swojej córki, jednak tym razem opublikowała na Instagramie serię zdjęć nastolatki, która marzy o tym, by podbić świat mody jako modelka. Przypomnijmy, że Anita Lipnicka, zanim zaczęła swoją przygodę z Varius Manx (posłuchaj!), również pozowała przed obiektywem aparatu.

Reklama

Czy Pola Porter przypomina swoją mamę w młodości?

Zobacz też:

Anita Lipnicka o molestowaniu w Varius Manx. Ma kontakt tylko z jedną osobą

Anita Lipnicka wystawiła na licytację antywojenne grafiki męża

Priyanka Chopra przyleciała do Warszawy! Ambasadorka UNICEF spotka się z uchodźcami z Ukrainy!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Lipnicka | John Porter
Reklama
Reklama
Reklama