Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” mieli wyjątkowe walentynki! Co za wieści!

Anita i Adrian to jedyna para, która postanowiła pozostać w małżeństwie po zakończeniu programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Małżonkowie mieli ostatnio powód do świętowania i zrobili to w wyjątkowy sposób!

Od początku trzeciej edycji hitu TVN-u, w którym eksperci łączyli w pary zupełnie obce sobie osoby i stawali je na ślubnym kobiercu, telewidzowie trzymali kciuki za Adriana i Anitę.

Reklama

Ku uciesze fanów między nimi zaiskrzyło niemalże od początku i choć eksperyment zakończył się już kilka miesięcy temu, to para nadal ze sobą jest. Małżonkowie właśnie ujawnili, że w lutym mija rok odkąd się poznali i postanowili uczcić to w bardzo wyjątkowy sposób.

Zgodnie z zasadami programu tuż po ślubie, młoda para wyjeżdżała w podróż poślubną zorganizowaną oczywiście przez telewizję. Adrian i Anita wówczas wybrali się do Grecji i to właśnie tam między nimi zaczęło rodzić się głębsze uczucie.

Teraz z okazji walentynek i zbliżającej się rocznicy, postanowili wrócić w to magiczne dla nich miejsce. Zarówno Anita, jak i Adrian chętnie chwalili się zdjęciami z tego wyjątkowego dla nich wyjazdu, wspominając pierwsze romantyczne chwile we dwoje.

"Fantastycznie było wrócić tam gdzie stawialiśmy nasze Wspólne pierwsze kroki !!! Kocham moją żonę" - napisał nadal zakochany po uszy w Anicie Adrian.

Trzeba przyznać, że para nadal cieszy się z podjętej decyzji o trwaniu w małżeństwie i do pełni szczęścia brakuje im tylko tego, by w końcu razem zamieszkać. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy