Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aniston już mieszka z facetem

Jennifer Aniston i Justin Theroux nie tracą czasu. Choć spotykają się zaledwie od dwóch miesięcy, już postanowili razem zamieszkać.

"Justin wprowadził się do domu Jennifer w Los Angeles!" - zdradził przyjaciel 39-letniego aktora. "Ona przedstawia go wszędzie jako swojego chłopaka" - dodał.

Reklama

To duży krok dla 42-letniej Aniston, która nie była związana z nikim na stałe od rozstania z muzykiem Johnem Mayerem w 2008 roku. Wcześniej aktorka była przez pięć lat żoną gwiazdora Hollywood, Brada Pitta.

Theroux zbliżył się do gwiazdy "Przyjaciół" na planie komedii "Wanderlust". Aktor i reżyser najwyraźniej także poważnie podchodzi do związku z koleżanką po fachu, ponieważ niedawno po 14 latach rozstał się z aktorką i kostiumograf, Heidi Bivens. Kobieta wyprowadziła się już z jego nowojorskiego apartamentu, gdzie mieszkali razem przez ostatnie sześć lat. Doniesienia te potwierdził rzecznik prasowy Bivens.

Aniston ponoć nie rozbiła jednak poprzedniego związku Theroux. "Pomiędzy Justinem a Heidi działo się źle, zanim on zbliżył się do Jennifer" - dodał n przyjaciel aktora, znanego m.in. z filmów "Miami Vice" i "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość".

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justin Theroux | Jennifer Aniston | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje