Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ania Lewandowska nie oszczędza się! Już promuje nowy poradnik dla mam!

Anna Lewandowska (28 l.) nie próżnuje. Urodziła Klarę tydzień temu, a już wróciła do pracy! Teraz dodatkowo wyciekły zdjęcia na okładkę jej nowego poradnika!

Trenerka nie daje sobie taryfy ulgowej. Mimo tego, że wraz z Robertem przeżywają teraz niezwykły czas, to młoda mama nie zrezygnowała z zawodowych obowiązków, co wszystkich może nieco dziwić.

Reklama

Publikuje zdjęcia na portalach społecznościowych, promując w dalszym ciągu aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia.

A teraz okazało się, że wydaje nowy poradnik, tym razem specjalnie dedykowany dla mam. Książka nosi tytuł "Healthy mama. Poradnik zdrowej mamy" i właśnie w Internecie pojawiło się dotąd nigdzie niepublikowane zdjęcie, które znajdzie się na okładce książki.

Ania pozuje do fotografii w białym komplecie, trzymając się jedną ręką za odsłonięty ciążowy brzuszek, a w drugiej trzyma jabłko.

To będzie już szósta publikacja trenerki. W księgarniach można znaleźć takie wydania, jak m.in. "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską", czy "Zdrowe gotowanie by Ann". 

Widać ciąża zainspirowała Anię do wydania poradnika specjalnie dla mam. Może w przyszłości idąc tym tropem, trenerka skusi się na napisanie książki na temat wychowania dzieci! 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: anna lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje