Reklama
Reklama

Angelina Jolie oskarża Brada Pitta! O co poszło tym razem?

Angelina Jolie nie zamierza odpuszczać. Kolejny raz oskarża byłego męża Brada Pitta. Czy ta walka sądowa kiedyś się skończy?

Batalia sądowa między eksmałżonkami - Angeliną Jolie a Bradem Pittem - trwa już od dawna. Hollywoodzkie gwiazdy tuż po decyzji o rozwodzie zdecydowały się walczyć o prawa do wychowywania sześciorga dzieci. Obecnie pociechami zajmuje się Angelina, ale nie chce pozwolić, by były partner miał na nie wpływ. Teraz do sądu trafiło kolejne oskarżenie w kierunku Brada Pitta. Angelina uważa, że wykorzystuje sławę w walce sądowej.

Angelina Jolie oskarża Brada Pitta

Przypomnijmy, że w maju sąd orzekł o naprzemiennym wychowaniu dzieci zarówno przez Brada Pitta, jak i Angelinę. Wszyscy zatem myśleli, że batalia sądowa dobiegła końca.

Reklama

Nic bardziej mylnego. Szybko okazało się, że sędzia John W. Ouderkirk był powiązany biznesowo z prawnikiem Brada Pitta. Zatem wyrok został zawieszony, a dzieci trafił pod pełną opiekę Angeliny. Obecnie Brad może je tylko odwiedzać.

Angelina Jolie w szpitalu. Zdjęcia szczupłej gwiazdy niepokoją

Jednak aktor nie zamierza tak szybko odpuszczać. Złożył kolejny wniosek o unieważnienie decyzji, co wyraźnie nie spodobało się jego ekspartnerce. Jolie uważa, że Brad wykorzystuje sławę, aby zdobyć prawo do wychowywania dzieci.

Myślicie, że Brad odpuści? Bo Angelina na pewno nie! 

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku! Ona dalej zachowuje się jak księżna!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy