Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Andrzej Sołtysik i Patrycja mają znów problemy?! To kryzys!

Andrzej Sołtysik (51 l.) i Patrycja (28 l.) są małżeństwem od 2015 roku i doczekali się synka Stasia (3 l.). Jednak od jakiegoś czasu w ich związku nie układa się najlepiej. Patrycja opublikowała mało optymistyczny wpis na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Patrycja i Andrzej to dość niecodzienna para. Spora różnica wieku, specyficzne życiowe przekonania i poczucie humoru sprawiają, że ich osoby budzą różne odczucia wśród publiczności. W dodatku sporo kontrowersji budzą niektóre posty publikowane przez żonę dziennikarza na jej profilu w mediach społecznościowych.

Celebrytka karmi swojego 3-letniego synka piersią i z chęcią pokazuje te intymne chwile na zdjęciach. Preferuje razem z mężem raczej bezstresowe wychowanie i nadal chętnie wozi swoją pociechę w wózku lub nosi na rękach.

Reklama

Taka postawa często nie spotyka się z przychylnymi komentarzami ze strony internautów. Patrycja raczej niechętnie przyjmuje krytykę na swoim profilu i zwyczajnie kłóci się z komentującymi. Niejednokrotnie w obronie żony stawał właśnie Andrzej, ale był okres, gdzie plotkowało się, że para ma problemy w swoim związku.

Pati przestała wówczas publikować zdjęcia z mężem, a on również nie chciał niczego komentować. Tym razem także pojawił się nieciekawy wpis na jej profilu:

"Ciężki, naprawdę ciężki początek nowego tygodnia ... ale trzeba wstać i zmierzyć się ze światem. Życzę Wam dużo pozytywniej energii... której sama mocno potrzebuje" - napisała pod zdjęciem, na którym zmęczona wstaje z łóżka.

Ostatnio parze nie brakuje problemów z synem Stasiem, który nie zachowuje się tak, jak by sobie życzyli tego jego rodzice. Patrycja nawet nie ukrywa, że jest zmęczona złym humorem Staszka, a wygląda na to, że tym razem nie może liczyć na pomoc męża. Na filmikach, które znikają po pewnym czasie z profilu, Patrycja napisała:

"Stasiek grzeczny po swojemu, ale jemu nie mam nic do zarzucenia".

Następnie dodała fragment wiersza "Mleko i miód" autorstwa Rupi Kaur.

"Nie odeszłam dlatego, że przestałam cię kochać. Odeszłam dlatego, że im dłużej z Tobą byłam, tym mniej kochałam siebie".

Wszystko wskazuje na to, że w małżeństwie Sołtysików nie dzieje się najlepiej, a problemy wychowawcze tylko pogarszają sprawę. Sprawa wydaje się o tyle dziwna, że rodzina niedawno wróciła ze wspólnych wakacji, na których doskonale się bawili. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Sołtysik | Patrycja Sołtysik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje