Reklama

Reklama

Reklama

Andrzej Grabowski i jego młoda "narzeczona"

Aktor Andrzej Grabowski (55 l.) znany z roli Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich" związał się z kobietą prawie w wieku swojej córki. Nikt jednak nie wie, czy dla aktora ten związek to jedynie szybka przygoda, czy coś poważniejszego?

Andrzej Grabowski był już żonaty! Po długim małżeństwie z Anną Tomaszewską (56 l.) nie zostało już jednak nic. Swój związek zakończyli rozwodem i powiększyli i tak spore statystyki.

"Sprawa rozwodowa tych państwa zakończyła się w ubiegłym roku. Wyrok jest już prawomocny" - potwierdza Waldemar Żurek, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Krakowie w rozmowie z "Twoim Imperium".

Teraz łączy ich tylko dwójka dzieci - 23-letnia Zuzanna i 16-letnia Kasia.

Jak widać nagła popularność zaszkodziła ich związkowi. Aktor był już widywany w towarzystwie wielu kobiet, ale teraz może to skończyć się czymś więcej niż tylko luźną znajomością.

Reklama

Jego aktualna partnerka jest prawie dwadzieścia lat od niego młodsza. Zajmuje się charakteryzacją. Poznali się na planie "Świadka koronnego".

Nowa "miłość" Ferdynanda Kiepskiego jest rozwódką. Przyjaciele aktora są bardzo ciekawi, czy to związek na poważnie, czy tylko dla zabawy?

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama