Reklama
Reklama

Andrzej Duda i Agata Duda zdecydowali się na remont! Producent dziękuje za zaufanie

Andrzej i Agata Dudowie w okresie wakacyjnym często bywają na Mierzei Helskiej, gdzie znajduje się jedna z rezydencji prezydenta Polski. Jeden z tabloidów podaje, że pierwsza dama z małżonkiem postanowili przeprowadzić generalny remont posiadłości. Oto co się zmieni!  

Andrzej Duda w 2020 roku po raz drugi w swojej politycznej karierze został wybrany prezydentem Polski. Głowa państwa, oprócz licznych obowiązków, ma także przywileje. Bez wątpienia zaliczają się do nich rezydencje znajdujące się w kilku miejscach w kraju.

Wyjątkowym miejscem, często odwiedzanym przez Agatę i Andrzeja Dudów, z pewnością jest posiadłość w Juracie. To właśnie tam para prezydencka spędza wakacje. 

Już jakiś czas temu portal twojajurata.pl informował, że willa prezydenta ma 150 hektarów, siłownię, mini kort tenisowy, saunę, basen oraz jacuzzi. Teraz jednak prezydencka para postanowiła tchnąć nowe życie w rezydencję i wyremontować ją. 

Reklama

Andrzej Duda i Agata Duda zdecydowali się na remont rezydencji

"Super Express" twierdzi, że zakupiono nowe meble, a także rozpisano przetarg na remont. 

Podobno na prace renowacyjne przeznaczono 160 tysięcy złotych. Jedna z firm, której zlecono wykonanie autorskich mebli dla pary prezydenckiej, pochwaliła się tym faktem w social mediach.

Andrzej Duda odznaczył paraolimpijczyków! Są zdjęcia 

Koniec antyszczepionkowych treści! Jest reakcja 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Produkcja nie znosi Sylwii Bomby, bo gwiazdorzy? Uczestniczka zabrała głos

Oliwia Bieniuk skarży się na kontuzję! Co z dalszym udziałem w programie?

Meghan Markle i Książę Harry ukryli to w Nowym Jorku!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy