Reklama
Reklama

Alżbeta Lenska wspomina komentarze po dodaniu prywatnego zdjęcia

Alżbeta Lenska to znana i lubiana aktorka. Największą sławę dały jej występy w takich produkcjach, jak "Na dobre i na złe", "Pierwsza miłość", "Przyjaciółki" i "M jak miłość". Z okazji Dnia Matki opublikowała swój akt z czasu, gdy była w zaawansowanej ciąży.

Alżbeta Lenska pokazała całą siebie. Oto jak wspomina komentarze

Alżbeta Lenska to jedna z tych gwiazd, które chętnie pokazują w sieci swe życie prywatne. Instagramowe konto aktorki obserwuje ponad 146 tysięcy wiernych fanów.

Ostatnio umieściła na nim swoje piękne zdjęcie z okresu ciąży. Przy okazji odniosła się do negatywnych i toksycznych komentarzy, jakie posypały się na nią, gdy fotografia ujrzała wcześniej światło dzienne.

Alżbeta Lenska wspomina komentarze po dodaniu prywatnego zdjęcia

"Cały dzień myślałam o tym co dzisiaj napisać i jakie dać zdjęcie z okazji tego cudownego dnia. Dzięki Zosi i Antkowi, byciu mamą moje życie nabrało sensu, a miłość do nich jest bezwarunkowa. Więc kiedy moja reakcja na zdjęcie pełne miłości była 'O NIEEEE TYLKO NIE TO ZDJĘCIE!!!', 'OKROPNIE TU WYGLĄDASZ!!!', 'CHOLERA JAKBY PARĘ KG MNIEJ BYŁO...' to byłam w szoku, jak mogłam dać się sama wkręcić w myślenie, jak powinna wyglądać kobieta w ciąży" zaczyna swój wpis Alżbeta.

Reklama

Alżbeta Lenska znów pokazała piękny gest w sieci. Wspomina komentarze

"Na tym zdjęciu zobaczyłam tylko, że jestem mega spuchnięta, mam celulit na tyłku, a do tego nie idealnie zgrabny biust, tylko balony wielkości prawie drugiego brzucha. Jednak po pierwszej reakcji, którą ewidentnie mój mózg miał przez obecne trendy na insta zobaczyłam to co najważniejsze — TOTALNY CUD, który w tym brzuchu sobie siedzi i miłość, która jest nie do opisania za każdym razem kiedy ten brzuszek dotykałam" - podsumowuje gwiazda.

Zobacz też:

Andrzej "Piasek" Piaseczny bryluje na czerwonym dywanie. Tak zaprezentował się na Telekamerach 2023

Telekamery 2023: Adriana Kalska jako gotycka księżniczka. Mamy polską Wednesday?

Karolina Gilon i Doda poprowadzą Polsat SuperHit Festiwal 2023. Oto kulisy ich znajomości

"Azja Express". Kompromitacja Ładochy i Pesty w "Milionerach". Internauci nie mają litości

Wiejskie potańcówki. Rząd dopłaci do imprez w kampanii wyborczej. Środki do 10 tys. zł

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alżbeta Lenska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy