Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Alżbeta Lenska o swoim dramacie: "Przewróciłam się, wyłam z bólu"

To były straszne chwile. Alżbeta Lenska (36 l.) trafiła do szpitala. Jej mąż, Rafał Cieszyński (41 l.), zamartwiał się i prosił o modlitwę za żonę. Teraz aktorka zdradza, jaki jest jej stan zdrowia. Wspomina też dramatyczny dzień, gdy pękł jej tętniak i trafiła do szpitala.

Rafał Cieszyński od przeszło lat jest w szczęśliwym małżeństwie Alżbetą Lenską. Para doczekała się dwojga dzieci. Do niedawna cała rodzina prowadziła raczej spokojne życie. Niestety, pojawiła się choroba... 

Aktor poinformował, że jego żona przeszła poważną operację mózgu. Cieszyński prosił o modlitwę w intencji ukochanej. 

W końcu na temat swojego stanu zdrowia wypowiedziała się sama Lenska. 

Dramat zaczął się we wtorek 15 maja. Pojechała do pracy do teatru Komedia, a w przerwie spektaklu stało się coś niespodziewanego. 

Reklama

"Poszłam po schodach do garderoby i stało się nic czego się spodziewałam...Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje" - wspomina Alżbeta (pis. oryg.). 

Później była karetka i szpital. Artystce w pamięci zapadł widok jej załamanego męża. Szokujące były też słowa lekarza. 

"Powiedział - pękł Pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał Pani głowę, musimy operować natychmiast, nie wiem czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie. I wiecie co..? Pierwszy raz nie myślałam optymistycznie" - wyjawia Lenska. 

Po tych okropnych dniach pojawiło się światełko w tunelu. Mimo że Alżbeta czuła się fatalnie i nie myślała pozytywnie, przyszła poprawa. 

"Urodziłam się na nowo!! Jestem uśmiechnięta, pozytywna i mówię Wszystkim z którymi rozmawiałam - trzeba być uśmiechniętym!!! Trzeba robić co się chcę, trzeba robić to o czym się marzy, nawet coś o czym się myśli, bo życie jest piękne" - przekonuje aktorka i chwali swojego męża za jego postawę. 

Trzymamy kciuki za powrót do pełni sił!

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alżbeta Lenska | Rafał Cieszyński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje