Reklama
Reklama

Alina Kabajewa w tarapatach. Kanada w końcu nakłada sankcje. Musi pożegnać się z luksusami?!

Alina Kabajewa to domniemana kochanka Putina, która od lat nie mogła narzekać na standard życia, który zapewniało jej obracanie się w "rosyjskich wyższych sferach". Sankcje wojenne nałożone przez Kanadę objęły majątek kobiety, która dotychczas żyła w luksusach. Czy to koniec "słodkiego życia" ukochanej Władimira Putina?

Alina Kabajewa w tarapatach. Kanada w końcu nakłada sankcje. Musi pożegnać się z luksusami?!

Choć o Alinie Kabajewie wiadomo niewiele, to od lat spekuluje się, jakoby byłą gimnastyczkę łączyła szczególna zażyłość z przywódcą Rosji, a nawet mówi się o małżeństwie i wspólnych dzieciach. Choć żadna z pogłosek nie została potwierdzona, przesłanką by sądzić, że Alina może liczyć na wyjątkowe traktowanie na wschodzie jest fakt, iż po zakończonej karierze sportowej prowadzi zdumiewającą karierę. Została deputowaną do Dumy Państwowej i latami zajmowała się też medialną proputinowską propagandą. 

Reklama

Alina wiodła spokojne życie, nawet gdy wybuchła wojna w Ukrainie."Wall Street Journal" donosił, że nałożenie sankcji na kochankę Putina z politycznego punktu widzenia jest zbyt ryzykowne, dlatego kraje sojusznicze dotychczas wstrzymywały się z tą decyzją. W końcu, po ponad 3 miesiącach od wybuchu wojny, Kanada wzięła sprawy w swoje ręce. Jak podaje TVN24, Alina razem z moskiewskim patriarchą Cyrylem znalazła się na liście sankcyjnej, która obecnie jest dyskutowana przez ambasadorów. Co to oznacza? Prawdopodobnie koniec luksusowego życia kochanki Putina, uszczuplenie majątku oraz zakaz wjazdu na teren Unii Europejskiej. Warto wspomnieć, że Kabajewa zarabiała rocznie nawet 10 milionów dolarów.

Zobacz też:

Alina Kabajewa, kochanka Władimira Putina jest w ciąży? Prezydent Rosji w szoku

Trwa wojna, a Rosjanie urządzili konkurs Miss Krymu: "Jaka wiosna, taka królowa"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alina Kabajewa | Władimir Putin | Ukraina
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy