Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alicja Bachleda-Curuś wychodzi za mąż. Kim jest nowy narzeczony?

U boku Alicji Bachledy-Curuś (36 l.) pojawił się nowy mężczyzna, a na jej palcu pierścionek zaręczynowy. Znana aktorka przygotowuje się do ślubu.

Upalny dzień sierpnia. Pod kościół  św. Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie podjeżdżały limuzyny. Z jednej z nich wysiadła Alicja Bachleda-Curuś. Elegancka, w czarnym kostiumie, włosy upięte w kok. Drzwi otworzył jej przystojny, wysoki brunet. Po chwili wzięli się za ręce i poszli w stronę wejścia. Zgromadzeni mieszkańcy miasteczka przecierali oczy ze zdumienia.

Reklama

- Przyjechała z Ameryki - ktoś wyszeptał. - I to z nowym narzeczonym - dodała starsza pani. Po chwili zaczęła się msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.), który tragicznie zginął w wypadku na jeziorze Kisajno.

Alicja przed laty była związana z Piotrem. Poznali się w 2002 roku i zakochali od pierwszego wejrzenia. Oboje mieli wiele marzeń i planów. Ona, 19-latka, wyjechała do Nowego Jorku studiować w szkole aktorskiej, trzy lata starszy Piotr kończył tam naukę w Parsons School for Design. Z czasem jednak okazało się, że trudno im się porozumieć. On uwielbiał celebrować życie, cieszył się chwilą. Alicja była zdeterminowana, by robić karierę za granicą.

Zrezygnowała z wakacji z Piotrem we Francji, żeby wziąć udział w kolejnym castingu. Potem przeniosła się do Los Angeles, on wrócił do Polski. Po latach przyznał, że był mało wyrozumiały wobec Alicji i za szybko zrezygnował.

Spotkali się w 2014 roku na festiwalu w Gdyni. Plotkowano wtedy, że dawna miłość odżyła. Pozostali przyjaciółmi, dużo rozmawiali przez telefon. Cieszyła się, że odnosi sukcesy, że się ożenił. Bardzo poruszyła ją jego śmierć. Pożegnała go cytatem: "Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko".  I dopisała: "Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece".

Czytaj dalej na następnej stronie...


Dobry Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje