Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aleksandra Żuraw pokazała brzuch w 5. miesiącu ciąży. Coś tu nie gra...

Szok! Zupełnie płaski brzuch w piątym miesiącu ciąży?! Tak, to możliwe! Najnowszym zdjęciem udowodniła to Aleksandra Żuraw (25 l.) z "Top Model".

Aleksandra Żuraw w show-biznesie zaistniała dzięki swojemu udziałowi w "Top Model". W programie przeszła sporą metamorfozę. 

Reklama

Niedawno okazało się, że i w życiu osobistym czekają ją wielkie zmiany. Modelka ogłosiła bowiem, że spodziewa się dziecka. Radość jest tym większa, że lekarze nie dawali jej szans na zajście w ciążę. 

"Przez wiele lat lekarze uważali, że nie będę mogła mieć potomstwa, wiele na to wskazywało. Zawsze kiedy mówiłam, że chciałabym mieć rodzinę, dzieci ogromnie się wzruszałam, mając z tylu głowy fakt, że prawdopodobieństwo spełnienia tego marzenia jest nikłe" - wyznała Aleksandra. 

Ostatnio modelka pochwaliła się swoim najnowszym zdjęciem z plaży. Na pierwszym planie są jej piersi oraz brzuch. Natomiast... mimo że jest w piątym miesiącu ciąży, trudno dopatrywać się u niej zaokrąglonych kształtów. Dlaczego?

"To nie jest stare zdjęcie, tak prezentuje się 5 miesiąc ciąży! Sic! Per dzidziuś bawi się w chowanego, raz brzuch jak 7 miesiąc raz płaski. Więc by rozwiać Wasze teorie spiskowe, brzucha nie wypożyczyłam, nie wypchałam do nagrań czy zdjęcia. Zwyczajnie Per dzidziuś wstydliwy, a z zasłyszanych ‚babciowych mitów’ wynika, że tak jest z dziewczynkami" - wytłumaczyła Żuraw.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żuraw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje