Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aleksandra Żebrowska w samej bieliźnie na śniegu!

Czegoż to ludzie nie wymyślą! Aleksandra Żebrowska (31 l.), żona Michała Żebrowskiego (46 l.), w sieci opublikowana filmik, na którym ubrana w samą bieliznę... zanurza głowę w śniegu! O co chodzi?

Aleksandra znana jest z tego, że jest żoną jednego z popularnych polskich aktorów, Michała Żebrowskiego. Para w tym roku będzie celebrować dziesięciolecie małżeństwa. Mają dwoje dzieci: 8-letniego Franciszka i 5-letniego Henryka. 

Reklama

I właśnie wokół rodziny toczy się życie Żebrowskiej. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem dość świeżego biznesu - sklepu dla młodych mam. Oprócz tego wychowuje synów, do czego wprawiała się przez lata. Jako najstarsza z rodzeństwa często opiekowała się sześcioma młodszymi siostrami i bratem. 

Ponadto Ola aktywna jest w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie często pokazuje kulisy życia prywatnego. Ostatnio na przykład podzieliła się swoim... "sekretem piękna". Na czym polega? Z zabawnego filmiku wynika, że na... wsadzaniu głowy w śnieg. Żebrowska w samym bikini zaprezentowała wszystkim ten "trik". Skorzystacie?

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje