Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aleksandra Popławska uwielbia pokazywać się nago!

Aleksandra Popławska (43 l.) zdecydowała się na szczere wyznanie. Okazało się, że dla aktorki nagie sceny nie są problemem, gdyż wiele radości sprawia jej paradowanie nago! Ostatnio poszła nawet o krok dalej i zdradziła chyba za dużo…

Aleksandra Popławska pojawia się co jakiś czas na dużym ekranie. 

Reklama

Po tym, jak zagrała w filmie Patryka Vegi "Kobiety Mafii", zyskała szerokie grono męskich fanów. A wszystko za sprawą odważnych scen, w których gwiazda musiała pokazać nieco więcej nagiego ciała.

Jak się okazuje, nie stanowi to dla niej  żadnego problemu. Mało tego, Popławska przyznała, że lubi rozbierać się nie tylko przed obiektywem, ale też poza nim.

Aleksandra jest naturystką i chętnie publicznie paraduje w stroju Ewy. 

Gdy spędza wakacje nad morzem, zawsze wybiera plaże dla nudystów, bo tam czuje się wolna i niczym nieskrępowana. Aktorka uważa, że na takich plażach ludzie czują się bardzo komfortowo, dlatego że nikt na nikogo nie patrzy dziwnym wzrokiem.

"Nagość kojarzy mi się z wolnością i swobodą, lubię spać nago, chodzić nago po domu czy ogrodzie, pływać w jeziorze i morzu. To sprawia mi przyjemność i relaksuje. Należę do Federacji Naturystów Polskich, dla których nagość to sposób życia w harmonii z naturą (...). Gdy tylko mogę, korzystam z plaż dla nudystów. Przychodzą tam zazwyczaj całe rodziny z dziećmi" - cytuje aktorkę "Super Express".  

Popławska przyznaje, że chodząc nago, czuje się jak w raju. 

Zastanawiamy się tylko, czy faktycznie na plaży nudystów nikt nie zwraca uwagi na nagą aktorkę? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Popławska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama