Reklama
Reklama

Aleksandra Popławska nie spędzi świąt z mamą. Przekazała smutną wiadomość

Aleksandra Popławska (46 l.) liczyła na rodzinne Święta. Nic z tych planów nie wyszło. Tegoroczną Wielkanoc będzie musiała spędzić inaczej niż zwykle, bo bez ukochanej mamy, która jak się okazuje zaraziła się wirusem COVID-19 i nie ugości córek przy świątecznym stole.

Smutne święta Aleksandry Popławskiej

Aleksandra Popławska (46 l.) jest popularną aktorką filmową i serialową. Sympatię widzów zyskała rolami w "Kobietach mafii", "Belfrze", czy "Mieście skarbów". Jest ceniona również za swoje role teatralne. W ostatnim czasie przygotowuje wraz z mężem Markiem Kalitą przejmujący monodram na podstawie książki Agaty Tuszyńskiej "Mama zawsze wraca". Jego premiera zaplanowana jest na 19 kwietnia. W związku z próbami do spektaklu aktorka nie miała czasu na przygotowanie świątecznych smakołyków. Liczyła w tej kwestii na swoją mamę. Niestety, gdyby nie siostra, musiałaby się obyć bez słodyczy. A wszystko przez chorobę.

Reklama

Aleksandra Popławska zamieściła w sieci wpis, w którym poinformowała, że święta spędzi bez mamy. Matka aktorki Maria Popławska, emerytowana nauczycielka i animatorka kultury, zaraziła się koronawirusem i nie może uczestniczyć w rodzinnym celebrowaniu Wielkanocy. To tym bardziej przykre, bo jak wszystkie mamy zwykle to ona przygotowywała potrawy na świąteczny stół. 

Aleksandra Popławska w związku z tym spędza święta z partnerem, aktorem Markiem Kalitą, oraz młodszą siostrą, również popularną aktorką Magdaleną Popławską (42 l.). Z postu wynika, że nikt nie był przygotowany na nieobecność mamy i na świątecznym stole zabrakło tradycyjnych dań. Jak napisała aktorka, sytuację uratowała siostra, która w ekspresowym tempie przygotowała tartę bez pieczenia. 

Życzymy zdrowia mamie aktorek, a Aleksandrze Popławskiej udanej premiery.

Zobacz też:

Aleksandra i Magdalena Popławskie przeżyły piekło. Nauczyły się żyć na nowo

Półnaga Aleksandra Popławska pokazała filmik z kąpieli! "Teatry zamknęli, ale morza nie"

Anna Lewandowska ujawniła, co dzieje się w ich domu. Mało kto wiedziała, że tak to wygląda. "Nie będę tutaj ukrywać"

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Popławska | Magdalena Popławska | Marek Kalita
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy