Aleksandra Kwaśniewska chętnie chwali się swoim życiem w sieci
Aleksandra Kwaśniewska bardzo chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami fotografiami i nagraniami ze swojego życia prywatnego. Niedawno na jej instagramowym koncie można był zobaczyć relację z wyjazdu Kwaśniewskiej do Szwajcarii.
Po powrocie do Polski Ola wraz z ukochanym udała się na koncert, na którym doszło do dość niespodziewanego zdarzenia.
Zobacz też: Aleksandra Kwaśniewska nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"? Lata temu zwolniono ją z hukiem
Aleksandra Kwaśniewska szaleje po koncercie w objęcia GrubSona
Będąc już w Polsce Ola i jej mąż Kuba Badach wybrali się na koncert GrubSona. Dziennikarka całe wydarzenie zrelacjonowała w swoich mediach społecznościowych. Po występie muzyka Kwaśniewska zrobiła sobie z nim zdjęcie.
Na fotografii zamieszczonej w sieci widać przytulających się GrubSona i Aleksandrę. Kwaśniewska szybko wytłumaczyła wiernym fanom sytuację, do której doszło. Okazuje się, że mąż nie był zazdrosny i towarzyszył jej przez cały czas.
"Żeby dopełnić obraz sodomy i gomory, zdjęcie, na którym tulę się do innego mężczyzny, robił mąż, a potem sam się tulił do kobiety, będącej równocześnie żoną tego innego mężczyzny" - napisała w sieci.
Zobacz też:
Taką emeryturę dostaje Aleksander Kwaśniewski. Kwota przyprawia o zawrót głowy
Aleksandra Kwaśniewska pilnie przekazała najnowsze wieści o stanie ojca. Poruszenie na całą Polskę









