Reklama
Reklama

Aleksandra Kwaśniewska poruszyła temat macierzyństwa. Zdobyła się na niezwykle szczere wyznanie

Aleksandra Kwaśniewska należy do osób, które bardzo cenią sobie prywatność, dlatego też nie jest szczególnie aktywna w mediach społecznościowych. Pomimo tego, internauci wciąż zasypują 42-latkę wieloma pytaniami, na które ona nie ma zamiaru odpowiadać publicznie. Niedawno, podczas rozmowy z popularnym serwisem, celebrytka poruszyła jednak pewną niezwykle osobistą kwestię i wypowiedziała się na temat macierzyństwa.

Aleksandra Kwaśniewska nie poprowadzi już "Miasta kobiet"?

Choć Aleksandra Kwaśniewska jest osobą niezwykle rozpoznawalną, stara się strzec swojej prywatności i nie dzieli się z internautami każdym szczegółem ze swojego życia. Ostatnio o córce byłego prezydenta RP zrobiło się jednak wyjątkowo głośno, bowiem w mediach pojawiła się plotka sugerująca, że 42-latka straciła pracę i nie wystąpi już na antenie TVN jako prowadząca popularny program "Miasto kobiet".

Reklama

Okazało się jednak, że za wszystkim stoi decyzja stacji, która zdecydowała się zdjąć format z ramówki. Całą sprawę postanowiła skomentować sama zainteresowana:

"Kochani, w obliczu zasypujących mnie pytań i dramatycznych nagłówków, czuję się w obowiązku zapewnić, że "plotki o mojej śmierci są grubo przesadzone". Prawdą jest, że "Miasto Kobiet" znika z anteny. TVN Style od grudnia ma nowego dyrektora, który układa de facto zupełnie nową ramówkę, w której nie ma miejsca na żaden talk-show. Taką ma wizję i pełne prawo ją realizować" - tłumaczyła, odpowiadając na liczne pytania wielbicieli.

Zwykle jednak nie jest aż tak chętna do udostępniania informacji na swój temat. Jakiś czas temu prezenterka udzieliła wywiadu serwisowi WidePortal, w którym wyjaśniła, jak ważne jest dla niej oddzielenie życia zawodowego od spraw prywatnych:

"Większość informacji o mnie pochodzi z mojego Instagrama, dzięki temu jest jakieś ziarno prawdy w tych informacjach. Był taki moment, kiedy miałam wrażenie, że w mojej prywatności grzebie się za bardzo. Miałam potrzebę postawienia bardzo wyraźnej granicy" - wyjaśnia.

Aleksandra Kwaśniewska nawiązała do tematu macierzyństwa

Jak poinformowała w trakcie rozmowy, córka Aleksandra Kwaśniewskiego ceni sobie spokój i bardzo nie chciałaby być zmuszona do unikania wścibskich fotoreporterów.

"Mi się żyje dużo lepiej, kiedy nie mam za oknem paparazzi. Uważam, że warto jest trzymać się pewnych ram, które są dla ciebie komfortowe. Dla jednego naturalniejsze jest dzielenie się każdym kwadransem z życia, a dla mnie to nie jest naturalne" - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem WideoPortalu.

Pomimo tych sygnałów, pod postami, które Ola Kwaśniewska publikuje w social mediach, pojawiają się liczne pytania internautów, którzy są niezwykle zainteresowani prywatnymi sprawami byłej prowadzącej "Miasto Kobiet". Duża część komentujących dopytuje się o to, dlaczego 42-latka nie zdecydowała się na dzieci. Do tematu macierzyństwa córka słynnego polityka nawiązała podczas rozmowy z serwisem WP Kobieta.

"Macierzyństwo jest ogromnie ważne dla wielu kobiet, ale to nie powód, by te, które dzieci nie mają, były albo ignorowane, albo zmuszane do wiecznego tłumaczenia się ze swoich życiowych decyzji. Proszę zwrócić uwagę, że matek raczej się nie pyta, dlaczego się zdecydowały na dzieci. Jest to traktowane jako oczywisty wybór, a tak naprawdę powody bywają zaskakujące. Nie mówiąc o tym, że podobnie jak bezdzietność, nie zawsze jest to przecież kwestia świadomej decyzji" - tłumaczyła w nagraniu.

Zaapelowała też do wszystkich ciekawskich, by nauczyli się respektować wybory innych. Czy to sprawi, że internauci przestaną zadawać Aleksandrze Kwaśniewskiej niewygodne pytania i uszanują jej prywatność?

Zobacz też:

Aleksandra Kwaśniewska straciła pracę. Nie będzie już "Miasta Kobiet"

Marzena Rogalska straciła pracę w TVN. Chciała tam dociągnąć do emerytury

Aleksandra Kwaśniewska o zwolnieniu z TVN-u. Wiemy, jakie ma plany na przyszłość 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy