Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Fani zachwyceni

Nowa fotka Oli Kwaśniewskiej (38 l.) wywołała spore poruszenie w komentarzach. Prezydencka córka pokazała się w krótkiej sukience, która odsłoniła jej nogi. Jej fani zachwycają się walorami.

Aktywna w mediach społecznościowych Ola Kwaśniewska niedawno bardzo ograniczyła swoje bywanie na Instagramie. Przez jakiś czas nie publikowała ani relacji na InstaStory, ani zdjęć na swoim profilu. 

Reklama

W końcu prezydencka córka przerwała milczenie i wyjaśniła, co się z nią działo. Okazało się, że wraz z mężem udała się w daleką podróż do USA. 

"Najmocniej przepraszam za cały ten niebyt, nikczemny, przyznaję. Instagramowa pała z wykrzyknikiem. W tym miejscu żywię nadzieję, że na jedynkę ciągle mówi się pała. Jeśli nie, to głupio wyszło. No, więc przepraszam, ale podbijałam Dziki Zachód. A tak już mam, że jak podbijam, to nie depeszuję. Zupełnie jak wielcy konkwistadorzy, tylko kompletnie inaczej" - wyjaśniła za pośrednictwem hasztagów. 

Na jej profilu w mediach społecznościowych można znaleźć mnóstwo fotek z wycieczki. Na wielu z nich Ola prezentuje się w luźnych, sportowych stylizacjach. Tym większe zaskoczenie może budzić najnowsza fotografia, w zupełnie innej wersji. "Posiadam sukienkę. Tak że tego" - zatytułowała zdjęcie Kwaśniewska. 

W komentarzach pełno zachwytów, zwłaszcza nad nogami Oli, które niewątpliwie są jej atutem. "O żesz te nogi!!!!!!", "Nogi bez końca!!!", "Posiadasz sukienkę i fantastyczne poczucie humoru! A i te nogi..." - zachwycają się internauci.

***

Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Kwaśniewska Ola

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje