Reklama
Reklama

Aleksandra Kisio nie zaprosi mamy na ślub!

Ma u boku dwóch ukochanych mężczyzn i nie zamierza w najważniejszym dla siebie dniu tracić czasu na kłótnie.

Ma u boku dwóch ukochanych mężczyzn i nie zamierza w najważniejszym dla siebie dniu tracić czasu na kłótnie.

W styczniu w warszawskim szpitalu św.Zofii urodziła zdrowego chłopca. I choć w tak ważnej chwili przy noworodku często pojawiają się, obok rodziców, dziadkowie, to Aleksandra Kisio (32 l.) mogła liczyć jedynie na ukochanego Łukasza Zielińskiego oraz na swego tatę - Marka Kisio (58 l.).

Jej relacje z matką od dawna są bardzo napięte i nic nie wskazuje na to, by poprawiły się także teraz, gdy, jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", Ola planuje ślub z wieloletnim partnerem.

Fajnie byłoby sformalizować związek, ale nie teraz, kiedy jestem taka gruba - mówiła aktorka, znana z serialu "Pierwsza miłość", tuż przed rozwiązaniem.

Reklama

Ale dziś zdążyła już odzyskać formę i wrócić do dawnej sylwetki. Ominęła ją także depresja poporodowa.

- Bywa ciężko, są nieprzespane noce, ale jest cudownie - mówiła niedawno Aleksandra Kisio. - Mój wnusio Hugo to już duży szkrab i często go odwiedzam - dodaje w rozmowie z "Na Żywo" tata aktorki.

- A Łukasz? To bardzo kochany chłopak, dbający o rodzinę. Jestem dumny z przyszłego zięcia - mówi. Nie chce jednak zdradzić, kiedy odbędzie się ślub.

Para kupiła już podobno działkę w Ursusie, ale zanim rozpocznie budowę domu, zamierza się pobrać. Jak udało nam się dowiedzieć, ceremonia ma się odbyć jesienią, a w gronie gości na pewno nie będzie matki aktorki - Izabeli Kisio-Skorupy.

- Współczuję Oli. Matka nazywa ją skamieniałym złem, wypomina tzw. lewe geny. Nic dziwnego, że Ola chce się od tego odciąć, zwłaszcza teraz, kiedy sama została mamą - mówi jej znajoma.

Tymczasem Izabela Skorupa dalej wylewa w internecie żale: nie ma gdzie mieszkać, córka jej nie wspiera, nie przysłała nawet życzeń na Dzień Matki.

- Nie znacie podłoża tej sytuacji i na pewno nie jest tak, jak przedstawia to pani Izabela - kwituje pytanie o konflikt jej były mąż, Marek Kisio. Sama Ola milczy. Ma już ważniejsze sprawy od ciągłych kłótni z mamą.


Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kisio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy