Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ale wieści o żonie syna Martyniuka! Mówili, że wyszła za niego dla pieniędzy, a to księżniczka...

Ślub Daniela Martyniuka (29 l.) z 19-letnią Eweliną wzbudził ogromne zainteresowanie mediów. Wielu zastanawiało się kim jest dziewczyna, która usidliła księcia disco polo? W końcu to przestało być tajemnicą. Spore zaskoczenie!

Wydawać by się mogło, że o wielkim weselu u Martyniuków tabloidy napisały już chyba wszystko. A jednak...

Reklama

"Super Express", który ekscytował się nawet wypchanymi kopertami od gości weselnych (Pisaliśmy o tym TUTAJ), tym razem zlustrował wybrankę młodego.

Złośliwi twierdzili bowiem, że 19-letnia Ewelina wyszła za Daniela dla pieniędzy. W końcu stanie konta Zenka krążą już legendy.

Okazuje się jednak, że to kompletna bzdura. Nowa pani Martyniukowa to milionerka i księżniczka drobiu! 

Jej rodzice to bowiem bogaci przedsiębiorcy specjalizujący się w hodowli gęsi, kaczek i indyków. Do tego posiadają 390-hektarowe gospodarstwo.

"Martyniuk ożenił się z milionerką. Ewelina to najlepsza partia w Wielkopolsce" - zachwyca się tabloid.

Dziewczynie ponoć udało się też skraść serce teściowej, która już nie może doczekać się mającego przyjść niebawem na świat wnuka.

"Danusia zawsze była przychylna dziewczynom Daniela. Sama nie miała córki, więc chętnie chodziła z nimi na zakupy i rozmawiała na babskie tematy. Ewelinę, która jest miłą, piękną i delikatną dziewczyną, pokochała od razu" - zdradza informator gazety.

***


Dowiedz się więcej na temat: Martyniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje