Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ale news! Chuda Szostak usidliła ukraińskiego milionera?!

Jak donosi portal Agnieszki Jastrzębskiej (40 l.), szczęście Karoliny Szostak (42 l.) nie opuszcza...

Wygląda na to, że świetna passa Karoliny trwa w najlepsze! Celebrytka, której udało się schudnąć kilkadziesiąt kilogramów, w końcu znalazła nową miłość!

Media informowały już o tym od jakiegoś czasu. Do tej pory nie wiadomo było jednak, kim jest ten szczęściarz. Jednak  naczelna plotkara TVN stanęła na wysokości zadania i dowiedziała się, z kim widuje się Karolina. 

Okazuje się, że Szostak poszła w ślady Agnieszki Szulim Badziak Woźniak-Starak i też udało jej się usidlić milionera! Para miała się poznać na zamkniętej imprezie dla bogaczy w luksusowej willi w Hiszpanii. 

Reklama

"Karolina na imprezie pojawiła się jako gość, od razu między nimi zaiskrzyło. Ta relacja ma szansę przerodzić się w coś naprawdę poważnego. Iwan stracił dla niej głowę i traktuje ją jak księżniczkę. Kwiaty u drzwi jej domu to już codzienność" - zdradził informator portalu.

Teraz dziennikarka Polsatu powinna jak najszybciej skontaktować się "prezesową", by ta udzieliła jej porad, jak zaciąga się takiego milionera przed ołtarz...


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Szostak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje